ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

(ОФЕРТА)

 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ей.Дж.Ей.Трейдінг Україна» (далі – Продавець), що здійснює продаж лакофарбових товарів через інтернет-ресурс https://agaukraine.com/ (далі – Сайт), в особі директора Годжика Сергія Михайловича, що діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та будь-яка фізична або юридична особа (фізична особа-підприємець), яка бажає скористатися послугами сайту щодо замовлення товарів на ньому (далі – Клієнти, а кожен окремо – Клієнт), з другої сторони, разом іменовані як Сторони, а кожна окремо – Сторона, керуючись ст. 633 Цивільного кодексу України, Законом України «Про захист персональних даних», Законом України «Про електронну комерцію», уклали даний публічний договір (далі – Договір) про наступне:

 

1. За умовами Договору Продавець бере на себе обов’язок здійснювати бронювання та продаж на замовлення Клієнтів лакофарбових товарів (далі – товар), що є в наявності у Продавця, а Клієнти, використовуючи Сайт та створюючи замовлення, зобов’язані на умовах власноруч створеного замовлення оплатити та отримати замовлений товар.

2. Замовлення створюється Клієнтом шляхом вибору на Сайті наступних даних:

 • переліку товарів;

 • порядку отримання товарів (торгівельну точку отримання, у певних випадках – доставка);

 • ідентифікуючі дані Клієнта (номер особистого мобільного телефону);

 • погодженої цінової пропозиції.

3.Повний перелік магазинів Продавця розміщено на Сайті, а також пропонується Клієнтам до вибору при формуванні замовлення.

4. Після формування та прийняття замовлення менеджери Продавця зв’язуються з Клієнтом для ідентифікації та уточнення замовлення за телефонним номером, що був зазначений останнім під час формування замовлення.

5. Під час оформлення покупки товару на Сайті Клієнт вказує бажаний спосіб доставки товару: «Нова пошта», самовивіз з магазину Продавця, а також зручну для Клієнта форму оплати (Доставка і оплата).

6. Продавець, розуміючи необхідність дотримання Закону України «Про електронну комерцію» та, беручи до уваги норми Закону України «Про захист персональних даних» та саму суть оферти як договору з невизначеною кількістю можливих Клієнтів, на сайті створює можливість ідентифікації кожного окремого клієнта за варіантом зазначення особистого номеру мобільного телефону, на який телефонують працівники Продавця для підтвердження замовлення та уточнень.

7. Умови цього Договору встановлюються однаковими для всіх Клієнтів.

8. Продавець не має права надавати переваги одному Клієнту перед іншим щодо укладення публічного договору, якщо інше не встановлено Законом.

9. Продавець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання Клієнту відповідного товару.

10. Формуючи замовлення, Клієнти погоджуються, що вони:

 • ознайомлені із правилами користування Сайтом;

 • розуміють та будуть дотримуватися правил купівлі товарів відповідно норм чинного законодавства.

11. Даний Договір складено відповідно до норм чинного законодавства, і погоджуючись із ним, Клієнти формують замовлення на Сайті та оплачують їх.

12. Цей Договір публічно доводиться до відома усіх Клієнтів, шляхом його розміщення (оприлюднення) на Сайті Продавця.

13. Продавець самостійно та на виконання вимог чинного законодавства України визначає умови Договору. Продавець самостійно має право змінити умови Договору з обов’язковим повідомленням про це Клієнтів на Сайті.

14. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», товар може бути повернутий Клієнтом Продавцю протягом 14 (чотирнадцяти) днів від дати прийняття (отримання) товару Клієнтом. Повернення товару належної якості проводиться, якщо товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також є касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату зазначеного товару.

15. Поверненню не підлягає товар належної якості, якщо:

 • відсутній касовий чек / інший розрахунковий документ про придбання товару;
 • пошкоджені заводські пломби, захисні плівки на товар, ярлики, не збережено товарний вигляд товару і його комплектуючих: є механічні пошкодження, подряпини, потертості;
 • розкрита одноразова упаковка товару;
 • товар має сліди експлуатації;
 • пошкоджена або відсутня оригінальна, цілісна упаковка товару і його комплектуючих, що передбачена виробником;
 • товар (лакофарбові матеріали) був затонований пігментами в колір за вибором Клієнта;
 • товар потрапляє до переліку товарів належної якості, повернення яких обмежений рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року № 172).

16. Отриманий товар, який має дефект або відрізняється від замовленого, Клієнт має право повернути Продавцю в термін, що вказаний у п. 14 цього  Договору та за наявності чеку або іншого розрахункового документу на такий товар. Після надходження товару на склад і перевірки його стану, буде проведена процедура повернення грошових коштів за товар Клієнту.

    17. Для повернення товару Продавцю, Клієнт повинен у телефонному режимі зв’язатися з менеджером Продавця та повідомити причину повернення товару, погодити перевізника (за потреби). Повернення грошових коштів Клієнту відбувається протягом 3 (трьох) банківських днів з дня надходження товару на склад Продавця та перевірки стану поверненого товару.

18. Клієнт несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення. Під час здійснення акцепту (оформлення замовлення) Клієнт автоматично надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних (прізвище, ім’я та по-батькові; адреса електронної пошти; контактний телефон, тощо), в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних», що також означає повну його згоду з умовами цього Договору.

19. Даний Договір вважається укладеним з моменту оформлення Клієнтом замовлення на Сайті.