Стрічка Strait flex MEDIUM для кутів та швів, 30 м

30m
Цена: 1493 грн.

  Стрічка Strait - flex є новаторським продуктом, що застосовується для з'єднання гіпсокартонних плит по прямій або під кутом. 
   По усій довжині стрічки є канавка, за допомогою якої стрічку можна зігнути по центру і підігнати до будь-якого гострого або тупого кута. 
По краях стрічки застосована вертикальна і горизонтальна перфорація, яка за допомогою штукатурки дозволяє зістикувати поверхні в єдину монолітну структуру.
 Завдяки своїй міцності, товщині та чудовій адгезії до шпаклівок і фарб стрічка Strait - Flex дозволяє отримувати міцне, армоване з'єднання 
і при цьому економити матеріали і час, одночасно опереджая за якістю металеві перфоровані куточки і будь-які види серпянки. 
Багатофункціональна стрічка Strait - Flex призначена для:

-стиків гіпсокартону

-внутрішніх зовнішніх кутів

-віконні відкоси

- пошкоджених поверхонь стін і стелі

-герметизации швів між стіною та бетонною підлогою у ванній кімнаті та туалетах.
При експлуатації стрічки Strait - flex отримуємо надійне, міцне з'єднання яке не іржавіє і не боїться вологи. 
Стрічка для гіпсокартону дозволяє використати її фактично без відходів у вигляді відрізків різних розмірів, що накопичилися.

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 0 864 грн

  Стрічка перфорована Strait flex кутоформуюча виробляється в США, від цього і отримала свою другу назву у будівельників "американка". Композитна стрічка Strait-flex це новий продукт, застосовується для з'єднання гіпсокартонних листів прямою або під кутом. Стрічку можна зігнути по центру – до будь-якого кута. По краях стрічки є вертикальна та горизонтальна перфорація, яка за допомогою штукатурки дозволяє з'єднувати поверхні. Завдяки своїй міцності, товщині та чудовій адгезії до шпаклівок та фарб стрічка Strait-Flex дозволяє отримувати міцне, армоване з'єднання і при цьому економити матеріали та час.
 
Товщина 0.41 мм
 Довжина 30 м
 Ширина 57 мм
 
нет отзывов

от 120 грн

 Професійна малярська стрічка не має властивостей видалятися з фарбованих елементів разом із фарбою і не залишає на поверхні клейового складу.

Гарантовано повністю знімається з поверхонь навіть через три доби.

Довжина 55 метрів

 

нет отзывов

от 92 грн

   Високоякісна професійна маскуюча стрічка з невеликою липкістю легко видаляється навіть із найделікатніших поверхонь (напр., шпалери, штукатурка, гіпс, деревина та інших матеріалів, що використовуються в інтер'єрі). Може використовуватись із фарбами на водній основі.

Стрічка зроблена на основі японського рисового паперу (washi paper) - відмінно працює з фарбами на водній основі та забезпечує рівний чіткий край, будучи найкращим вибором для дизайнерських, художніх та інших робіт потребуючих високої якості.

Стрічка забезпечує рівний та чіткий край.
При видаленні не залишає слідів клею і не ушкоджує навіть делікатні поверхні. Може використовуватись тривалий час.
Відмінно приклеюється до металу, скла, пластику, дерева, гуми, шпалер, пофарбованих стін.
Стійка до води може застосовуватися з фарбами на водній основі.
Витримує температуру 60°C.
Може використовуватися як усередині, і зовні приміщень.
Стійка до УФ-випромінювання (7 днів)
ВСЯ СТРІЧКА ДОВГІЙ 25м

нет отзывов

от 62 грн

Професійна маскувальна стрічка для захисту суміжних областей та деталей при фарбуванні, поклейці та технічних операціях. Забезпечує чіткий рівний край.

Вибір професійних малярів. Добре клеїться до бетону.

Також використовується для захисту деталей та герметизації отворів та щілин у процесах із температурами вище 50°С (напр., запінювання теплим поліуретаном) або при використанні дуже агресивних клеїв на основі сольвентних розчинників.

Також використовується для допоміжної фіксації об'єктів при приклеюванні (до висихання клею та досягнення максимальної міцності з'єднання).

Стрічка забезпечує чіткий рівний край. 
При видаленні не залишає слідів клею.
Витримує температуру 60°C.
Відмінно приклеюється до металу, скла, пластику, дерева, гіпсокартону, шпалер, бетону та гуми.
Стійка до розчинників.
Не стійка до УФ випромінювання (видаляти не пізніше 8 годин при використанні поза приміщенням)
ДОВЖИНА СТРІЧКИ -  50М