Лак на растворителе | Gloss

0.946L
Цена: 580 грн.
3.78L
Цена: 1840 грн.

 

Уретановий лак «Zip-Guard» надає краси та зносостійкості дерев'яної поверхні. Уретановий лак «Zip-Guard» є найпопулярнішим серед професіоналів у лакофарбовій продукції. Лак виготовлений на основі високоякісних полімерів, тому неперевершена краса та зносостійкість дерев'яної поверхні гарантовані вам.

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ: уретановий лак «Zip-Guard» призначається для внутрішніх та зовнішніх робіт з дерева у промислових та житлових приміщеннях.

колір:  глянець – прозорий; матова – молочна; напівглянець – молочний
питома вага:  0,889 кг/л
ступінь блиску: глянсова, напівглянець, матова
леткі компоненти: не перевищує 275 г/л
сухий залишок:  50+/-1% 
Витрата:  перший шар: 17-24 м2; другий шар: 12-17 м2; третій шар: 7-12 м2;
температура застосування: мінімум +18 ° С
заморожування-розморожування: нестабільний
Час висихання при температурі +25ºC та вологості 50% сухий для нанесення другого шару – 3-4 години.
 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ: уретановий лак «Zip-Guard» призначається для внутрішніх та зовнішніх робіт з дерева у промислових та житлових приміщеннях.

Належна підготовка поверхні впливає якість фінішного покриття. Читайте паспорт безпеки матеріалу та надягайте захисні рукавички, окуляри та інші засоби індивідуального захисту.

Підготовка нових дерев'яних поверхонь. Перш ніж наносити лак, підготуйте поверхню. Прошліфуйте, використовуючи шліфувальну сітку #100 або #150 або наждачний папір. Позначте поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню вологою ганчіркою, що не залишає ворсу, попередньо змоченою в уайт-спірит. Не застосовуйте по деревині, обробленій ґрунтовкою або морилкою, які містять стеарини. Температура робочої поверхні, приміщення: +18 °С.

Підготовка раніше лакованих дерев'яних поверхонь. Видаліть старий лак. Прошліфуйте робочу поверхню дисковою машиною #100 або #150, наждачним папером #180 або шліфувальною сіткою. Позначте поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню вологою ганчіркою, яка не залишає ворсу, яку попередньо змочили в уайт-спірит. Не застосовуйте по деревині, обробленій ґрунтовкою або морилкою, які містять стеарини. Температура робочої поверхні, приміщення: +18 °С.

НАНЕСЕННЯ. Увага! Перед використанням НЕ збовтувати, а ретельно перемішати. Продукт повинен осісти протягом 10 хвилин після перемішування. Здійснюйте нанесення в кімнаті, що добре вентилюється, за допомогою аплікатора. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів. При роботі з валиком наносите лак повільно, щоб уникнути утворення бульбашок. Прошліфуйте поверхню дисковою машиною #150 або наждачним папером #180 у проміжку між нанесенням першого та другого шарів. Потім ретельно очистіть поверхню. Нанесення лаку товстим шаром, висока вологість, погана вентиляція може збільшити час висихання. Якщо інтервал між нанесенням першого і другого шарів – 24 години, поверхню рекомендується прошліфувати.

Нанесення на морену поверхню. Рекомендується перевірити адгезію лаку Zip-Guard до морилки іншого виробника. Використовуйте морилку «Zip-Guard», дотримуючись вказівок на етикетці. Морена поверхня має висохнути протягом 24 годин. Переконайтеся, що поверхня повністю висохла, перш ніж розкривати її лаком.

Час висихання: якщо наносити лакове покриття відповідно до вказівки на етикетці, лак стає сухим на “відлип” через 4-6 годин. Лак повністю твердне і досягає остаточної зносостійкості протягом двох тижнів.

ЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ проводиться розчинників для фарби, уайт-спіритом.

ДОГЛЯД ЗА ПОВЕРХНОЮ. Полірування не потрібне. Рекомендується використовувати очищувач для підлоги Polycare. Він містить унікальну формулу, де немає мила, і нешкідливий для лакованих, поліуретанових поверхонь. Регулярний догляд за допомогою засобу Polycare підвищує термін служби лакового покриття.

ПЕРША ДОПОМОГА: при ковтанні негайно викличте лікаря. При попаданні на шкіру ретельно помийте водою з милом. При вдиханні негайно вийдіть на свіже повітря. При попаданні в очі, НЕГАЙНО промийте очі водою. Потім зніміть контактні лінзи. І знову промийте очі великою кількістю води протягом 15 хвилин. Якщо роздратування продовжується, викличте лікаря.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

ПАРИ ТА РОЗПИЛЕНИЙ ТУМАН ШКІДЛИВІ. МОЖЕ ВИНИКНУТИ ГОЛОВОКОРУЖЕННЯ, ГОЛОВНИЙ БІЛЬ АБО НУДОТА. ШКІДЛИВО ЯКЩО Вбирається ЧЕРЕЗ ШКІРУ. Викликає подразнення шкірних покривів.

ПРИМІТКА: постійна та тривала дія розчинників призводить до порушення роботи мозку та нервової системи. Надмірне вдихання може бути шкідливим або смертельним. Закривайте тару щоразу після використання. Використовувати лише в умовах гарної вентиляції. Забезпечити доступ свіжого повітря під час нанесення та висихання. Якщо почали сльозитися очі, з'явився біль голови, запаморочення або якщо вміст пари/розпорошеного туману в повітрі перевищує норму, одягніть під час і після нанесення відповідний респіратор. Дотримуйтесь інструкцій виробника під час використання респіратора. Уникайте потрапляння в очі, шкіру та одяг. Ретельно промийте після використання.

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

1 отзыв

от 0 550 грн

   Доступні кольори:   Червоний дуб, Махагон, Вишня. 

Морилка Zip-Guard на уретановій основі призначається для внутрішніх робіт і чудово забарвлює дерев'яну поверхню. Морилка «Zip-Guard» надає багатства та підсилює природну красу кольору дерев'яної поверхні. На морилку Zip-Guard можна наносити лаки на уретановій або водній основах.

нет отзывов

от 600 грн

ZIP-GUARD WATER-BASED URETHANE WOOD FINISH – прозорий уретановий лак на водній основі. Призначений для нанесення на меблі, панелі, шафи, антикваріат, можна застосовувати для фарбування поверхонь покритих лаками, уретановими та поліуретановими покриттями та морилками, для фарбування паркетних підлог. Стійок до алкоголю, миючих засобів, жиру, ультрафіолету.

нет отзывов

от 600 грн

       ZIP-GUARD WATER-BASED URETHANE WOOD FINISH – прозорий уретановий лак на водній основі. Призначений для нанесення на меблі, панелі, шафи, антикваріат, можна застосовувати для фарбування поверхонь покритих лаками, уретановими та поліуретановими покриттями та морилками, для фарбування паркетних підлог. Стійок до алкоголю, миючих засобів, жиру, ультрафіолету.

 

нет отзывов

от 200 грн

         Доступні кольори: антикварна вшня, класична вишня.

Високоякісна прозора уретана морилка Zip-guard на водній основі для внутрішніх робіт з обробки дерев'яних поверхонь (меблі, підлога, паркет, панелі, обшивка, столярні вироби):

  • не токсична,
  • стійка до дії ультрафіолетового випромінювання.