Лак Last-n-Last Marine & Door | Gloss

3.78 L
Цена: 1700 грн.

     Водовідштовхувальний твердий лак Last-n-Last Marine & Door на олійно-водній основі призначений для лакування яхт та дверей, а також всіх видів зовнішніх дерев'яних поверхонь. 


Лак виготовлений на основі інноваційної унікальної технології, що з'єднує масло та воду, що забезпечує неперевершену міцність та красу поверхні. Лак протистоїть появі плісняви, містить присадку проти УФ-випромінювання, що запобігає пожовтіння від дії сонячного світла. Лак відрізняється чудовою адгезією, стійкістю до хімікатів, швидким часом висихання, не тріскається і не відшаровується. Лак очищається мильним розчином.


РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ наносити на зовнішні дерев'яні поверхні, добре підходить також для лакування поверхні човнів (вище за ватерлінію), дверей, віконних рам, зовнішньої обробки з дерева, лавок і лавок.

колір:  жовтувато-білий (після висихання - прозорий)
питома вага:  1.02-1.04 кг/л
ступінь блиску: глянсова, матова
леткі компоненти: не перевищує 275 г/л        
сухий залишок:  30+/-1% 
витрата:  37-46,5 м2/галон 
температура застосування: мінімум +18 ° С
заморожування-розморожування: нестабільний
 

                              

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ

  • Підготовка поверхні. Перш ніж наносити лак на всю поверхню, протестуйте його на невеликій ділянці.
  • Підготовка нових або нещодавно відшліфованих підлог/дерев'яних поверхонь. Перш ніж наносити лак, підготуйте поверхню. Прошліфуйте, використовуючи шліфувальну сітку #100 - #150 або наждачний папір. Позначте поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню вологою ганчіркою, що не залишає ворсу. Не використовуйте абразивні матеріали, що містять металеву стружку.
  • Підготовка попередньо лакованих підлог або дерев'яних поверхонь. Видаліть старий лак. Прошліфуйте робочу поверхню наждачним папером #180 або шліфувальною сіткою. Позначте поверхню і ретельно пропилососьте її. Протріть поверхню вологою ганчіркою, що не залишає ворсу.

 НАНЕСЕННЯ. Увага! Перед вживанням не збовтувати, а ретельно перемішати. Напівглянцеві та матові лаки перед відливом, а також у ході роботи ретельно розмішати. Дайте речовині осісти протягом 10 хвилин. Здійснюйте нанесення в кімнаті, що добре вентилюється, за допомогою нейлонової кисті, синтетичного аплікатора для водорозчинних покриттів. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів. Намагайтеся наносити лак у напрямку зростання деревних волокон. Термін служби лакового покриття залежить не тільки від догляду за ним, а й від товщини шару лаку. Тому необхідно стежити, щоб шар лаку був достатнім. Проводьте проміжне шліфування наждачним папером #180, особливо якщо минуло 24 години. Рекомендується щонайменше 4 шари лаку для не загрунтованої дерев'яної поверхні; 3-4 шари для попередньо заґрунтованої поверхні.

ЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТУ проводиться водою.

ДОГЛЯД ЗА ПОВЕРХНОЮ. Залежно від агресивності умов рекомендується періодично лакувати зовнішню поверхню. Рекомендується використовувати очищувач для підлоги Polycare. Він містить унікальну формулу, де немає мила, яка нешкідлива для лакованих, поліуретанових поверхонь. Регулярний догляд за допомогою засобу Polycare підвищує термін служби лакового покриття.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Уникайте контактів речовини зі шкірою. При попаданні лаку в очі негайно промийте їх водою протягом 15 хвилин, під час контакту лаку зі шкірою промийте забруднені ділянки водою з милом.

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход