Клей Titebond II Premium D3

1 отзыв
0.037L
Цена: 70 грн.
0.118L
Цена: 120 грн.
0.237L
Цена: 180 грн.
0.473L
Цена: 290 грн.
0.946L
Цена: 450 грн.
3.78L
Цена: 1290 грн.

      Titebond II Premium – це професійний, однокомпонентний промисловий вологостійкий клей. Клас вологостійкості D-3. Ідеально придатний як для більшості виробничих
робіт, і у побутовому використанні. Підходить для збирання
меблів, у столярному виробництві, нанесення ламінату, постформінгу, шаруватих пластиків, натурального шпону, МДФ, ДВП, ДСП, фанери, холодним або гарячим методом. Для будь-яких застосувань з використанням гарячого пресування, виготовлення зовнішніх дверей, вікон, з'єднань типу шип/ паз, шпунт, гребінця.

особливості:

 • міцність клейового шва сильніша, ніж міцність самої деревини;
 • для внутрішнього та зовнішнього застосування;
 • не токсичний, не абразивний (не тупить ріжучий інструмент);
 • стійкість до будь-якої амплітуди акустичних коливань (можна використовувати під час ремонту та реставрації музичних інструментів);
 • морозостійкий, витримує 5 циклів заморозки-розморозки.

Фізичні властивості

 • густина 1,09 кг/л
 • в'язкість: 0,18 МПа×с
 • сухий залишок: 48%
 • леткі компоненти: 13,7 г/л
 • рН 3
 • температура застосування: не нижче +13 ºС
 • витрата: 5 м2/л
 • робочий час клею: 5 хв.
 • заморожування-розморожування: стабільний після висихання

Технологія застосування

Підготовка поверхні: Видалити масляні та жирові плями, бруд, цвіль, віск, стару фарбу та інші сторонні субстанції, ретельно відшліфувати, поверхня має бути структурно однорідною. Допустиме відхилення по товщині матеріалів, що склеюються, не повинно перевищувати ±0,15 мм, допустимий вигин 1,5 мм, допустимий вміст вологи 6-8 %.
Клей наноситься пензлем або валиком.
Витрата: в середньому 5 м2/л або 195 г/м2
ТИСК ПРЕСУВАННЯ: залежить від матеріалу, що склеюється: деревина низької щільності 7-10,5 кг/см2; деревина середньої густини 8,8-12,3 кг/см2; деревина високої густини 12,3-17,6 кг/см2.
Час пресування: становить 30...120 хв. та визначається у конкретних виробничих умовах.
ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ (дивіться на упаковці): Не допускати тривалого впливу клею на очі чи шкіру. При попаданні у вічі промийте їх водою протягом 15 хвилин, при попаданні на шкіру вимийте водою з милом. Якщо подразнення очей або шкіри продовжується, зверніться до лікаря.

Тримайте клей у місцях, недоступних дітям! Використовувати лише за прямим призначенням.

 • dick 1817 15 Января, 2019 11:03
  Заказ обработан быстро! Клеем доволен!
Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

1 отзыв

от 0 160 грн

Titebond III Ultimate

Titebond®III представляє переваги кількох технологій склеювання та поєднує їх в одному продукті, ідеально для внутрішньої та зовнішньої обробки дерева.

У чому різниця між ANSI / HPVA Type I та Type II специфікація водонепроникності?

Обидва ці випробування проводяться з використанням березових ламінатів розміром 6 на 6 дюймів.

  Робити тришарову фанеру. Тест на Тип I явно більш вимогливий, ніж Тип II, і включає кип'ятіння клейових з'єднань та випробування зразків, доки вони вологі.

  Випробування типу I включає розрізання збірок 6" х 6" на 1" х 3". Зразки кип'ятять протягом 4 годин, потім запікають при температурі 62 °C у духовці 20 годин. Їх варять ще 4 години, потім миттєво охолоджують у проточній воді. Поки вологі зразки, їх з'єднання повинні пройти перевірку на міцність при руйнуванні деревини, вимоги для проходження специфікації типу I.

  Випробування типу II включають розрізання вузлів розміром 6 х 6 дюймів на 2 х 5 дюймів. Зразки замочують на 4 години, потім запікають у духовці за температури 49°C протягом 19 годин. Це повторюється три цикли, і зв'язки не повинні розшаровуватися, щоб відповідати вимогам типу II.

  Чим відрізняється Titebond III від поліуретанових клеїв? Поліуретан добре склеює різні матеріали, але Titebond®III перевершує його за багатьма параметрами. Крім відмінної водостійкості, він забезпечує міцніше зчеплення з деревиною, не піниться і вимагає меншої години затиску. Titebond®III не несе шкоди здоров'ю, не вимагає використання рукавичок і змивається водою. Значно менше за ціною, ніж поліуретанові клеї, що забезпечує аналогічну ступінь покриття.

В цілому Titebond III поєднує в собі чудову міцність, водостійкість типу I, великий робочий час і низька температура білої точки.

Цей клей є найбільш передовим клеєм для деревини, доступних на сьогодні.

  Він поєднує в собі міцність, шліфування, простоту використання та очищення, великий робочий час з міцністю та водостійкістю поліуретанів. Цей професійний склад по праву вважається проривом у клейових технологіях. Він виготовляється на основі запатентованого полімеру та відповідно до DIN EN 204 відповідає класу вологостійкості D4 (зовнішнє використання та тривала експлуатація у приміщеннях з високим рівнем вологістю). Завдяки оригінальному складу, Ultimate Wood Glue наділений комплексом переваг, серед яких варто відзначити:

особливості:

 • Міцність клейового шва сильніша, ніж міцність самої деревини;
 • Універсальність використання (холодний та гарячий метод склеювання будь-яких порід дерева, багатошарового пластику, шпону, МДФ, ДВП та ДСП);
 • Відсутність абразивності (у процесі фінальної обробки не псує ріжучу кромку інструментів);
 • Абсолютна нешкідливість (може використовуватись у виробах, що стикаються з харчовими продуктами);
 • Підвищена вологостійкість клейового шва;
 • Гарна переносимість температурних коливань;
 • 5 циклів заморожування-розморожування.
1 отзыв

от 155 грн

Titebond Original D2
Клей на основі полі аліфатичної емульсії для основних видів високочастотного, гарячого та холодного склеювання, облицювання шпоном та пластиком, а також клейового складання виробів з різних порід дерева, ДВП, ДСП, шкіри, тканини та інших пористих матеріалів.

 • забезпечує сильне початкове схоплювання,
 • міцність клейового з'єднання вище міцності самої деревини,
 • не абразиве - не псує ріжучі інструменти при завершальній обробці,
 • стійкий до дії нагріву, розчинників та лакофарбових матеріалів,
 • до висихання легко очищається водою,
 • відповідає стандарту США ASTM D4236.

Рекомендується для торцевого та лицьового склеювання, всіх видів клейового складання, а також облицювання дерева, МДФ, ДВП, ДСП.

нет отзывов

от 520 грн

   Titebond Polyurethane Liquid поліуретановий клей для дерева, що поєднує досить довгий робочий час (20 хвилин) з досить невеликим часом пресування (45 хвилин) - це прорив у клейових технологіях. Як універсальний, клей забезпечує професійно сильне з'єднання.

Область застосування
Застосовується для склеювання дерева, клей Titebond Polyurethane Liquid ідеальний для роботи з металами, керамікою, більшістю пластиків, HPL, каменем, іншими пористими та непористими матеріалами.

нет отзывов

от 380 грн

   Міздровий клей для дерева Titebond Liquid Hide ідеально підходить для виготовлення та ремонту музичних інструментів та меблів. Застосовується для створення ефекту дерева, що зістарився (крек-ефект).

  Область застосування
Клей Titebond Liquid Hide забезпечує чудовий опір повзучості, добре обробляється та не впливає на фінішну обробку. Через чутливість клею до вологості можна легко робити демонтаж, що є вирішальним під час реставрації старовини, ремонту музичних інструментів.

  Кракелюр-ефект працюватиме практично на будь-якій поверхні. Найвдаліший робочий матеріал – дерево. Однак процес потріскування відбуватиметься з металом, склом, гумою та пластиком. (Для деяких поверхонь може знадобитися герметик.)
Виберіть два кольори латексної фарби. Необхідно використовувати фарбу на водяній основі. Один колір повинен бути світлішим за інший. Виберіть один колір як базове покриття. Фінішне покриття буде переважним кольором готового виробу.
Покрийте продукт першим кольором і дайте йому повністю висохнути. Це буде колір, який просвічує крізь тріщини.
Нанесіть рівний шар клею Titebond Liquid Hide Glue. Перевірте, чи виріб повністю закрито. Дайте деталі повністю висохнути. Процес висихання може тривати до 12 годин. Час висихання залежить від вологості.
Після висихання клею Titebond Liquid Hide Glue нанесіть фарбу на водній основі другого кольору. Не перекривайте мазки пензлем. Кракелюр-ефект може бути відсутнім у місцях перекриття. Ефект має бути миттєвим.
Дайте фарбі висохнути.
Нанесіть водостійкий герметик на водній основі.