Клей Polyurethane Liguid D4

0.237L
Цена: 520 грн.
0.360L
Цена: 600 грн.

   Titebond Polyurethane Liquid поліуретановий клей для дерева, що поєднує досить довгий робочий час (20 хвилин) з досить невеликим часом пресування (45 хвилин) - це прорив у клейових технологіях. Як універсальний, клей забезпечує професійно сильне з'єднання.

Область застосування
Застосовується для склеювання дерева, клей Titebond Polyurethane Liquid ідеальний для роботи з металами, керамікою, більшістю пластиків, HPL, каменем, іншими пористими та непористими матеріалами.

Фізичні властивості

 • колір: коричневий, висохла жовта плівка;
 • густина: 1.14 кг/л
 • в'язкість: 8500 cps;
 • сухий залишок: 80%
 • Кислотність ph 3
 • леткі компоненти: 0 г/л
 • заморожування-розморожування стабільний

Технологія застосування
Температура застосування: вище 10 ° С;
Час складання після нанесення клею: 20-25 хвилин (при 21°С та 50% відносної вологості);
Витрата: 165 мл/м3;
Тиск пресування: Достатній для утворення міцної сполуки (зазвичай 2,11-5,62 кг/см3 для HPL, 7,03-10,55 кг/см3 для м'якої деревини, 8,79-12,31 кг/см3 для середньої деревини, 12,3-17,58 кг/см3 для твердої деревини;
Метод застосування: за допомогою ролика, кисті, розпилювача;
Робочі поверхні повинні бути сухими, очищеними від масел, жирів, бруду, старої фарби, що відшаровується, і будь-яких інших матеріалів, що зменшують адгезію;
Чищення: надлишки не засохлого клею видаляються мінеральними спиртами, висохлий клей – механічним шляхом.
Міцність з'єднання (на твердому клені) за ASTM D-905;
Обмеження:
Клей не призначений для застосування в умовах постійної вологості та сполук нижче рівня води.
Не застосовується, коли температура клею та матеріалу нижче 12°С.
Не застосовувати для з'єднань під значним статичним навантаженням.
Замерзання впливає властивості продукту, але може викликати його загусання. Перемішування доводить продукт до початкового стану.
Рекомендується перед склеюванням проводити тестування на невеликих зразках частин, що склеюються.
Не рекомендується прямого контакту з харчовими продуктами.
Зберігання
Придатність: 24 міс у заводській упаковці при 24 ° С
Особливості
Відповідає класу водостійкості D4
Склеює практично будь-які матеріали
Міцність з'єднання як і при епоксидних клеях, але клей готовий до використання
Короткий час пресування – швидке засихання
Чудово шліфується
Сухий залишок 100% - немає шкідливих летких компонентів
Без розчинників
Заходи безпеки
Може спричинити подразнення очей, шкіри, дихальної системи. Містить полімери ізоціанатів. Поліуретановий клей для дерева Titebond Polyurethane Liquid Glue може спричинити подразнення очей. Тривала або повторна дія на шкіру може викликати її подразнення, підвищену чутливість або алергічну реакцію. Якщо контакт з очима стався, рясно промивайте їх проточною водою протягом 15 хвилин, зверніться до лікаря. При контакті зі шкірою промити водою з милом. Тримайте клей у місцях, недоступних дітям! Використовувати лише за прямим призначенням.

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

1 отзыв

от 0 160 грн

Titebond III Ultimate

Titebond®III представляє переваги кількох технологій склеювання та поєднує їх в одному продукті, ідеально для внутрішньої та зовнішньої обробки дерева.

У чому різниця між ANSI / HPVA Type I та Type II специфікація водонепроникності?

Обидва ці випробування проводяться з використанням березових ламінатів розміром 6 на 6 дюймів.

  Робити тришарову фанеру. Тест на Тип I явно більш вимогливий, ніж Тип II, і включає кип'ятіння клейових з'єднань та випробування зразків, доки вони вологі.

  Випробування типу I включає розрізання збірок 6" х 6" на 1" х 3". Зразки кип'ятять протягом 4 годин, потім запікають при температурі 62 °C у духовці 20 годин. Їх варять ще 4 години, потім миттєво охолоджують у проточній воді. Поки вологі зразки, їх з'єднання повинні пройти перевірку на міцність при руйнуванні деревини, вимоги для проходження специфікації типу I.

  Випробування типу II включають розрізання вузлів розміром 6 х 6 дюймів на 2 х 5 дюймів. Зразки замочують на 4 години, потім запікають у духовці за температури 49°C протягом 19 годин. Це повторюється три цикли, і зв'язки не повинні розшаровуватися, щоб відповідати вимогам типу II.

  Чим відрізняється Titebond III від поліуретанових клеїв? Поліуретан добре склеює різні матеріали, але Titebond®III перевершує його за багатьма параметрами. Крім відмінної водостійкості, він забезпечує міцніше зчеплення з деревиною, не піниться і вимагає меншої години затиску. Titebond®III не несе шкоди здоров'ю, не вимагає використання рукавичок і змивається водою. Значно менше за ціною, ніж поліуретанові клеї, що забезпечує аналогічну ступінь покриття.

В цілому Titebond III поєднує в собі чудову міцність, водостійкість типу I, великий робочий час і низька температура білої точки.

Цей клей є найбільш передовим клеєм для деревини, доступних на сьогодні.

  Він поєднує в собі міцність, шліфування, простоту використання та очищення, великий робочий час з міцністю та водостійкістю поліуретанів. Цей професійний склад по праву вважається проривом у клейових технологіях. Він виготовляється на основі запатентованого полімеру та відповідно до DIN EN 204 відповідає класу вологостійкості D4 (зовнішнє використання та тривала експлуатація у приміщеннях з високим рівнем вологістю). Завдяки оригінальному складу, Ultimate Wood Glue наділений комплексом переваг, серед яких варто відзначити:

особливості:

 • Міцність клейового шва сильніша, ніж міцність самої деревини;
 • Універсальність використання (холодний та гарячий метод склеювання будь-яких порід дерева, багатошарового пластику, шпону, МДФ, ДВП та ДСП);
 • Відсутність абразивності (у процесі фінальної обробки не псує ріжучу кромку інструментів);
 • Абсолютна нешкідливість (може використовуватись у виробах, що стикаються з харчовими продуктами);
 • Підвищена вологостійкість клейового шва;
 • Гарна переносимість температурних коливань;
 • 5 циклів заморожування-розморожування.
1 отзыв

от 70 грн

      Titebond II Premium – це професійний, однокомпонентний промисловий вологостійкий клей. Клас вологостійкості D-3. Ідеально придатний як для більшості виробничих
робіт, і у побутовому використанні. Підходить для збирання
меблів, у столярному виробництві, нанесення ламінату, постформінгу, шаруватих пластиків, натурального шпону, МДФ, ДВП, ДСП, фанери, холодним або гарячим методом. Для будь-яких застосувань з використанням гарячого пресування, виготовлення зовнішніх дверей, вікон, з'єднань типу шип/ паз, шпунт, гребінця.

особливості:

 • міцність клейового шва сильніша, ніж міцність самої деревини;
 • для внутрішнього та зовнішнього застосування;
 • не токсичний, не абразивний (не тупить ріжучий інструмент);
 • стійкість до будь-якої амплітуди акустичних коливань (можна використовувати під час ремонту та реставрації музичних інструментів);
 • морозостійкий, витримує 5 циклів заморозки-розморозки.
1 отзыв

от 155 грн

Titebond Original D2
Клей на основі полі аліфатичної емульсії для основних видів високочастотного, гарячого та холодного склеювання, облицювання шпоном та пластиком, а також клейового складання виробів з різних порід дерева, ДВП, ДСП, шкіри, тканини та інших пористих матеріалів.

 • забезпечує сильне початкове схоплювання,
 • міцність клейового з'єднання вище міцності самої деревини,
 • не абразиве - не псує ріжучі інструменти при завершальній обробці,
 • стійкий до дії нагріву, розчинників та лакофарбових матеріалів,
 • до висихання легко очищається водою,
 • відповідає стандарту США ASTM D4236.

Рекомендується для торцевого та лицьового склеювання, всіх видів клейового складання, а також облицювання дерева, МДФ, ДВП, ДСП.

нет отзывов

от 380 грн

   Міздровий клей для дерева Titebond Liquid Hide ідеально підходить для виготовлення та ремонту музичних інструментів та меблів. Застосовується для створення ефекту дерева, що зістарився (крек-ефект).

  Область застосування
Клей Titebond Liquid Hide забезпечує чудовий опір повзучості, добре обробляється та не впливає на фінішну обробку. Через чутливість клею до вологості можна легко робити демонтаж, що є вирішальним під час реставрації старовини, ремонту музичних інструментів.

  Кракелюр-ефект працюватиме практично на будь-якій поверхні. Найвдаліший робочий матеріал – дерево. Однак процес потріскування відбуватиметься з металом, склом, гумою та пластиком. (Для деяких поверхонь може знадобитися герметик.)
Виберіть два кольори латексної фарби. Необхідно використовувати фарбу на водяній основі. Один колір повинен бути світлішим за інший. Виберіть один колір як базове покриття. Фінішне покриття буде переважним кольором готового виробу.
Покрийте продукт першим кольором і дайте йому повністю висохнути. Це буде колір, який просвічує крізь тріщини.
Нанесіть рівний шар клею Titebond Liquid Hide Glue. Перевірте, чи виріб повністю закрито. Дайте деталі повністю висохнути. Процес висихання може тривати до 12 годин. Час висихання залежить від вологості.
Після висихання клею Titebond Liquid Hide Glue нанесіть фарбу на водній основі другого кольору. Не перекривайте мазки пензлем. Кракелюр-ефект може бути відсутнім у місцях перекриття. Ефект має бути миттєвим.
Дайте фарбі висохнути.
Нанесіть водостійкий герметик на водній основі.