Iнструмент для обрiзки кромки з ручкою пластик

1
Цена: 330 грн.

QLT Ручний інструмент для обрізки кромки з вигнутими кінцями
Надайте бетонній плиті завершений вигляд і запобігайте відколам за допомогою ручного обрізного станка QLT Curved End Steel Hand Ever. Обрізний станок поставляється з лезом з вуглецевої сталі. Обидва кінці вигнуті вгору, щоб ви могли переміщати обрізний станок в будь-якому напрямку, зменшуючи ймовірність перетягування переднього кінця. Ручний обрізник поставляється зі зручною пластиковою ручкою.
- Матеріал леза з вуглецевої сталі.
- Рукоятка з пластиковою ручкою.
- Розміри: Довжина 6" (152мм), ширина 3" (76мм), радіус  3⁄8" (10мм), розмір губи  1⁄2" (13мм).

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 0 7700 грн

Гладилка QLT Magnesium Bull Float w/Rock-It 2.0 з кронштейном Rock-It 2.0 заокругленої форми, легка та довговічна завдяки екструдованому магнієвому сплаву. 
- Екструдований матеріал леза з магнієвого сплаву.
- Доступні варіанти з прямокутним або заокругленим лезом різних розмірів.
- Зроблено в США.

нет отзывов

от 410 грн

Ручний інструмент для обрізки кромки з вигнутими кінцями MARSHALLTOWN Edger-Curved Ends-3/8R, 1/2L DuraSoft Handle(довжина 152мм, ширина 76мм, радіус 10мм, губа 13мм)  допомагає робити заокруглені краї на бетонних плитах і має ручку DuraSoft®, яка забезпечує додатковий комфорт. Створення кромок допомагає запобігти утворенню тріщин і з обома кінцями вигнутого кромочного пристрою ви можете легко рухатися в будь-якому напрямку. Лезо виготовлене з високовуглецевої сталі. 
- Лезо з високовуглецевої сталі
- Поставляється з ручкою DuraSoft®.
- Зроблено в США.

нет отзывов

от 13400 грн

Набір MARSHALLTOWN Finisher’s Totes™ Square End пропонує зручне рішення для перевезення гладидилки та пподовжувача в одній зручній сумці. Сумка Tote має відкрите віконце для кронштейнів і зовнішні застібні ремені для зручного утримання 4-футових рівнів, кельм, гладилок і мітл для бетону. Виготовлений з двошарового нейлону, який залишається міцним при постійному контакті з водою, посилена основа та жорсткі бічні панелі роблять цей продукт ще більш надійним. 
В комплект входять:
- Гладилка QLT Magnesium Bull Float w/Rock-It 2.0 з кронштейном Rock-It 2.0 Square End з квадратними кінцями з з магнію довжина 1219.2 мм;
- Ручка подовжувач, алюмінієва Round Section Handles 1   3⁄8 in (1828.8 мм, Ø - 35мм) – 4 шт;
- сумка з двошарового нейлону. 

нет отзывов

от 590 грн

Ручна гладилка для фінішної обробки QLT має литий алюмінієвий монтаж, надійно приклепаний до загартованого полірованого сталевого леза. Кріплення має квадратний хвостовик, який запобігає повороту ручки. 
- Кріплення з литого алюмінію.
- Загартоване, поліроване сталеве лезо.
- Розміри леза: 12" x 4" (305мм х 102мм).
- Квадратний хвостовик запобігає повороту ручки.
- Ручка Soft Grip.