Грунтовка OmniPrep Universal Interior Prime

0.946L
Цена: 500 грн.
3,63L
Цена: 1750 грн.

OmniPrep Universal Interior Primer – високоякісна акрил-латексна ґрунтовка. Розроблено для внутрішнього використання. Має високу адгезію до різних поверхонь, що складно фарбуються, блокує плями, стійка до лужності. Грунт OmniPrep можна наносити на поверхні з рН від 6 до 13, що дозволяє використовувати його на бетоні та цегляній кладці всього через 7 днів.
ЗАСТОСУВАННЯ
Розроблений для покращення адгезії до таких непористих матеріалів як скло, керамічна плитка, оцинкований метал, алюміній. Також застосовується до дерева, гіпсокартону, штукатурки, кам'яної кладки та інших існуючих поверхонь, включаючи глянцеві алкідні покриття.

Зв'язуюче Акрил/Латекс
Очистка Вода
Ступінь блиску  5-10 @ 85° 
Сухий залишок по вазі 49%
Сухий залишок по об'єму 34%
Рекомендована товщина плівки сухого залишку         1,5-2 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки   4,5-6mils
Теоретичне перекриття  1 mil  50 м2/gallon
Практичне перекриття 25-35 м2/gallon 
Час висихання 70° F (21° C) і 50% R.H., 2 шар  2 години;  через 4 години

Гіпсокартон
1 ct. ґрунтовка OmniPrep Primer
2 cts. будь-яка фарба Diamond Vogel

Штукатурка
1 ct. ґрунтовка OmniPrep Primer
2 cts. будь-яка фарба Diamond Vogel
Алюміній
1 ct. ґрунтовка OmniPrep Primer
2 cts. будь-яка фарба Diamond Vogel

Гальванізований метал
1 ct. ґрунтовка OmniPrep Primer
2 cts. будь-яка фарба Diamond Vogel

Дерево
1 ct. ґрунтовка OmniPrep Primer
2 cts. будь-яка фарба Diamond Vogel

Цей лист даних містить загальні рекомендації та не призначений для обмеження використання цього продукту. Для підтвердження результатів рекомендується використовувати тестові майданчики. Для отримання докладніших рекомендацій зверніться до місцевого торгового представника Diamond Vogel.
Витрата матеріалу розрахована на основі сухого залишку продукту і не враховується втрати під час нанесення. Фактичні норми нанесення можуть змінюватись в залежності від досвіду роботи при нанесенні, пористості поверхні та текстури.
 
Час висихання може змінюватись в залежності від температури, вологості та ступеня руху повітря

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Всі поверхні повинні бути обробленими, чистими, сухими та очищеними від бруду, пилу, висолів, воску, олії, жиру, крейди та будь-яких інших забруднень, які можуть завадити адгезії нового покриття.
Перед нанесенням цього продукту очищені поверхні повинні бути належним чином підготовлені та заґрунтовані.
Бетонне покриття – Заливний бетон, бетонний блок
Перед нанесенням покриття новий бетон та будівельний розчин повинні затвердіти не менше 7 днів при 72°F (22°C). Після цього поверхню слід вирівняти. Стики зачистити шпателем та видалити всі розчинні солі.
Дерев'яне поверхні – зашліфувати будь-які відкриті дерев'яні поверхні. Закрити отвори від цвяхів і будь-які недоліки шпаклівкою для дерева. Видалити шліфувальний пил.

Гіпсові поверхні  перед нанесенням покриття нова штукатурка повинна просохнути протягом як мінімум 30 днів при 72°F (22°C). Зашліфувати, очистити, заповнити тріщини шпаклівкою, дати висохнути. Видалити шліфувальний пил.
Гіпсокартонні поверхні – заповнити всі отвори та нерівності шпаклівкою і дати висохнути. Зашліфувати стики та видалити пил. Новий гіпсокартон слід загрунтувати відповідною грунтовкою PVA або використовувати грунт, що сам вбирається.
Нові оцинковані/алюмінієві металеві поверхні – протерти поверхню розчинником, щоб видалити забруднення, потім відшліфувати поверхню.
Старі оцинковані/алюмінієві поверхні – вимити вручну з миючим засобом та ретельно змити. Поверхня має бути матовою і злегка шорсткою.
Поверхні із чорних металів – видалити іржу та окалини за допомогою ручних або механічних шліфувальних інструментів (див. SSPC-SP-2 або SSPC-SP-3).
Раніше пофарбовані поверхні – рекомендується очистити та видалити забруднення. За наявності олії або мастила необхідно використовувати розчинник/знежирювач. Після цього вимити поверхні та просушити.
• Видалити всі покриття та корозію, що відшаровуються, шліфуванням або іншим методом. Тьмяні глянсові, гладкі та/або непористі поверхні обробити наждачним папером.
• Нанести відповідну ґрунтовку на очищені ділянки.
Цвіль – видалити, використовуючи спеціальні засоби, дотримуючись інструкції щодо застосування виробника. Очистити поверхню і дати ретельно висохнути.

ЗАСТОСУВАННЯ

•Перед нанесенням перемішати продукт. Також перемішувати тоновані ємності для забезпечення однорідності кольору.
•Обладнання необхідно очистити перед запуском. Промити безповітряні трубопроводи чистою водою.
•Наносити синтетичним (у пріоритеті) пензлем, валиком або розпилювачем. Рекомендуються наступні розміри безповітряного наконечника 015 до 019.
•Наносити продукт рівними шарами та зберігати вологий край. Для покращення блокування другий шар наносити через 24 години.
•Не розбавляти.

Взаємодія з навколишнім середовищем

Захищати продукт від замерзання до та під час нанесення. Мінімальна температура поверхні та повітря, необхідна для нанесення, становить 50°F (10°C). На висихання впливають температура, вологість та рух повітря. Мінімум повинен зберігатися не менше восьми (8) годин для досягнення належного покриття-плівки. Нанесення при підвищених температурах, вітрі та/або низькій вологості може вимагати спеціальних процедур нанесення для досягнення належного утворення покриття-плівки.

ОЧИЩЕННЯ

Негайно видалити пролиту речовину теплою водою з милом. Відразу після використання промийте руки та інструменти теплою водою з милом. Після очищення промийте розпилювальне обладнання розчинником, щоб запобігти іржавінню обладнання.
Покриття повинне повністю затвердіти перед тим, як його мити. Час повного висихання та затвердіння залежить від температури та вологості та становить від 14 до 28 днів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Тільки для внутрішнього використання
Не призначений для використання у підлогових покриттях
Не застосовувати при температурі нижче 50°F (10°C).
Берегти від замерзання
Використовувати під час відповідної вентиляції

ЗБЕРІГАЙТЕ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 0 1560 грн

Posi-Prime Pro Interior Primer – розроблена спеціально для гіпсокартону та гіпсових поверхонь. Використовується як плавний переход між стиками гіпсокартону, вирівнюючи поглинання, що дає більш стабільну стійкість наступних шарів фінішного покриття.
ЗАСТОСУВАННЯ
Призначений для використання на нових та раніше пофарбованих стінах та стелях, переважно комерційного використання.

Зв'язуюче Акрил/Латекс
Очистка Вода
Ступінь блиску  <5 @ 85° 
Сухий залишок по вазі 57%
Сухий залишок по об'єму 38%
Рекомендована товщина плівки сухого залишку         2–4 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки  5–10.5 mils
Теоретичне перекриття  1 mil   56 м2/gallon
Практичне перекриття 14-28 м2/gallon 
Час висихання 70° F (21° C) і 50% R.H., 2 шар 1 гоидна;  через 3 години
нет отзывов

от 570 грн

   Diamond Primer - універсальна акрилова ґрунтовка преміум-класу. Diamond Prime покращує адгезію до широкого спектру внутрішніх та зовнішніх поверхонь. Diamond Prime містить блокуючі плями пігменти для забезпечення стійкості до прояву плям від розчинників, води, а також танінів.
ЗАСТОСУВАННЯ
Diamond Prime розроблений для покращення адгезії до глянцевих алкідних покриттів, вінілових покриттів, склопластику, керамічної плитки, оцинкованої сталі, алюмінію, дерева, гіпсокартону, вулканізованої штукатурки, кладки та багатьох інших покриттів.

ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Зв'язуюче Акрил / Латекс
Очистка Вода
Ступінь блиску 5-10 @ 85°
Сухий залишок по вазі 53%
Сухий залишок по об'єму 38%
Рекомендована товщина плівки сухого залишку         1.5-2.0 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки   4.5-5 mils
Теоретичне перекриття  1 mil  57м2/gallon
Практичне перекриття 29-38 м2/gallon 
Час висихання 70° F (21° C) і 50% R.H., 2 шар 1 -2 години;  через 2-4 години

    

 

нет отзывов

от 1560 грн

   Zero Plus Interior Latex Primer ідеально підходить для проектів, де потрібна мінімізація впливу на якість повітря в приміщенні. Грунтовка/герметик преміум-класу з чудовою стійкістю Zero Plus Interior Latex у парі з будь-яким фінішним, латексним покриттям Diamond Vogel на водоній основі, на основі розчинників або водорозчинні епоксидні покриття. Zero Plus Primer призначений для герметизації поверхні стін усередині приміщень, а також безліч інших підкладок та є ідеальним рішенням для вимогливої комерційної роботи.

ЗАСТОСУВАННЯ
Розроблено для використання у житлових та комерційних приміщеннях. Призначений для нанесення на стіни, стелі, обшивку та двері. Ідеально підходить для використання в лікарнях, будинках для людей похилого віку, школах, квартирах та інших районах, де важлива мінімізація впливу на якість повітря в приміщенні. Не призначений для фарбування, коли у кімнаті живуть.

ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Зв'язуюче Вініл / Акрил 
Очистка Вода
Ступінь блиску  <5 @ 85° 
Сухий залишок по вазі 52%
Сухий залишок по об'єму 36%
Рекомендована товщина плівки сухого залишку         2–3 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки  5.5–8.3 mils
Теоретичне перекриття  1 mil  54 м2/gallon
Практичне перекриття 18-27 м2/gallon 
Час висихання 70° F (21° C) і 50% R.H., 2 шар 2 години ,через 6 годин