Грунтівка Loxon 7% Siloxane Primer

Код товара: SW A10T00007-20 (5G)
18.90L
Цена: 2700 грн.

Loxon 7% Siloxane Primer – гідроізоляційна грунтівка на водній основі для зовнішніх та внутрішніх робіт, захищає мінеральну поверхню від руйнівної дії води, пилу, бруду, атмосферних впливів, солей та лугу.

Loxon 7% Siloxane Primer ідеальний для покриття великих об'єктів та площ, таких як:

 • Стадіони та опори стадіонів
 • Мости та споруди мосту
 • Паркування та гаражі
 • Тротуари
 • Бетонні та цегляні внутрішні дворики


             Особливості продукту:

 • Відмінно відштовхує воду, бруд, пил.
 • Захищає нову та стару бетонну, кам'яну поверхні від появи вицвітів та висолів.
 • Стійкий до дії солі (посипання доріг), кислотного дощу, лугів.
 • Пропускає повітря, не тріскається, не впливає на скло та метал.
 • Має тривалий термін служби.
 • Не ушкоджується від повторних циклів заморожування/відтавання.
 • Відповідає найсуворішим нормам ЛОС.
 • Рекомендована для бетонних, кам'яних, цегляних поверхонь, покрівельної черепиці, штукатурки.
 • Не наносити на пофарбовані, покриті морилкою або лаком поверхні, а також асфальт, мармур, вапняк та ін поверхні, що містять карбонат кальцію.
 • Не для експлуатації в режимі занурення.

 

      ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Витрата 1 шар               9-18 м2/галон залежить від виду поверхні 
Активний компонент обсягом  7%
Сполучна речовина          силоксан 
Колір          прозорий
Вміст ЛОС               < 50 г/л
Ступінь глянцю          напівматова
Час висихання  3 год на «відлип», рекомендується нанесення в 1 шар. При необхідності 2-й шар наносити «мокрим по-мокрому»   

   
        ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ

Підготовка поверхні. Очистіть поверхню за допомогою відповідного миючого засобу, ретельно промийте та просушіть її. Видаліть з поверхні фарбу. Відремонтуйте місця на поверхні, де є тріщини, щілини. Обробіть кути та стики за допомогою цього продукту.


Бетон, штукатурка. При необхідності очистіть поверхню під тиском повітря (мінімум 145 атм), щоб видалити бруд, пил, жир, цементне молоко, крейду, плісняву. Ретельно просушіть поверхню. Бетонну поверхню, а також штукатурку потрібно витримати протягом 7 днів при температурі +24 ° С. Поверхню монолітних бетонних стін необхідно очистити за допомогою піскоструминного апарату або обробити розчинником ароматичної групи, щоб видалити всі зайві речовини і надати поверхні шорсткості. Для надто гладких або пористих поверхонь використовується спеціальний розчин для травлення бетону у певній пропорції. Відремонтуйте місця на поверхні, де відкололася штукатурка, перш ніж наносити цей продукт. Відремонтовані ділянки можуть бути помітними через прозорий шар грунтовки.


НАНЕСЕННЯ. Рекомендується наносити один шар цього продукту. Якщо потрібно повторно нанести шар грунту, дійте згідно з методом фарбування по вологому шару. Збовтуйте перед використанням і періодично під час нанесення. Захищайте поверхню від дощу протягом 4-5 годин після нанесення грунтівки. Вологу або мокру поверхню необхідно ретельно висушити, перш ніж наносити на неї грунтівку. Рекомендується наносити за допомогою безповітряного розпилювача під низьким тиском або пневматичного розпилювача. Якщо нанесення проходить під низьким тиском, грунт лягає дрібними краплями. Вертикальні поверхні - грунтівка повинна стекти на 20-25 см. Наносьте в напрямку зверху вниз на невеликих ділянках поверхні, даючи можливість грунтівці стікати і залишатися вологою, в той час як триває процес нанесення. Горизонтальні поверхні - нанесіть достатню кількість грунтівки, зачекайте кілька секунд, щоб вона ввібралася в поверхню. Розчинник не потрібний.

ОБМЕЖЕННЯ. Не наносити на асфальтні поверхні, мармур, вапняк та інші породи, що містять крейду. Не використовувати шляхом занурення в рідину. Не наносити на підземні конструкції. Не рекомендується використовувати як фінішне покриття на пофарбованих поверхнях, або покритих морилкою, лаком. Після нанесення цього грунту поверхня може бути слизькою протягом кількох годин.

ОЧИЩЕННЯ. Вимийте руки та інструменти теплим мильним розчином

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 0 0 грн

H&C® HYDRO-DEFEND ™ Concrete & Driveway Protector - ЛАК обеспечивает долговечный дышащий барьер, который обладает превосходной устойчивостью к пыли и грязи, загрязненным воздухом, соли, кислотных дождей, выцветанию, щелочи, повреждению от замораживания / оттаивания, растрескиванию, отслаиванию, окрашиванию и другими связанными с ним повреждениям для проникновения воды. Он не стареет по цвету или текстуре обработанной поверхности. Расход 9-19 м2/галлон.                   

 

БЕЗ ЭФФЕКТА "МОКРОГО КАМНЯ".

нет отзывов

от 1700 грн

SW Quick Dry Stain Blocking Primer - багатоцільова ґрунтовка на водній основі для внутрішніх та зовнішніх робіт. Має добрі властивості блокування плям. Ефективно блокує плями від олівця, маркера, кетчупу, гірчиці, чаю та ін. Швидкий час висихання - всього 1 година, дозволяє фарбувати відразу поверх ґрунту. Відповідає суворим вимогам ЛОС.

нет отзывов

от 2400 грн

 SW Extreme Block® Waterbased Stain Blocking Primer з технологією Stain Locking - праймер для внутрішніх та зовнішніх робіт на водній основі.  Технологія Stain Lockingяка має силу блокувати та закривати стійкі плями, такі як дим, вогонь і нікотин, і блокує виділення таніну з голої деревини. Допомагає затримувати плями в першому шарі для отримання однорідного покриття без непривабливого просочування. Мінімальний запах у порівнянні з ґрунтовками на основі розчинників забезпечує максимальну задоволеність клієнтів завдяки формулі на водній основі та перевіреній технології блокування запаху.                                                 

Відповідає найсуворішим нормам VOC, пропонуючи високу продуктивність.