Граблi MARSHALLTOWN Guage

1
Цена: 1980 грн.

Граблі MARSHALLTOWN Guage представлені з розмірами головок 24" або 36" з легкосплавного металу та алюмінію з порошковим покриттям. Можна регулювати до 2" для рівномірного покриття поверхонь. Він поставляється з 60-дюймовою рукояткою з ясеня. 
- Розмір головки 24"(609,6мм)
- Поставляється з ручкою 60"(1524мм)
- Зроблено в США.

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 0 7700 грн

Гладилка QLT Magnesium Bull Float w/Rock-It 2.0 з кронштейном Rock-It 2.0 заокругленої форми, легка та довговічна завдяки екструдованому магнієвому сплаву. 
- Екструдований матеріал леза з магнієвого сплаву.
- Доступні варіанти з прямокутним або заокругленим лезом різних розмірів.
- Зроблено в США.

нет отзывов

от 330 грн

QLT Ручний інструмент для обрізки кромки з вигнутими кінцями
Надайте бетонній плиті завершений вигляд і запобігайте відколам за допомогою ручного обрізного станка QLT Curved End Steel Hand Ever. Обрізний станок поставляється з лезом з вуглецевої сталі. Обидва кінці вигнуті вгору, щоб ви могли переміщати обрізний станок в будь-якому напрямку, зменшуючи ймовірність перетягування переднього кінця. Ручний обрізник поставляється зі зручною пластиковою ручкою.
- Матеріал леза з вуглецевої сталі.
- Рукоятка з пластиковою ручкою.
- Розміри: Довжина 6" (152мм), ширина 3" (76мм), радіус  3⁄8" (10мм), розмір губи  1⁄2" (13мм).

нет отзывов

от 410 грн

Ручний інструмент для обрізки кромки з вигнутими кінцями MARSHALLTOWN Edger-Curved Ends-3/8R, 1/2L DuraSoft Handle(довжина 152мм, ширина 76мм, радіус 10мм, губа 13мм)  допомагає робити заокруглені краї на бетонних плитах і має ручку DuraSoft®, яка забезпечує додатковий комфорт. Створення кромок допомагає запобігти утворенню тріщин і з обома кінцями вигнутого кромочного пристрою ви можете легко рухатися в будь-якому напрямку. Лезо виготовлене з високовуглецевої сталі. 
- Лезо з високовуглецевої сталі
- Поставляється з ручкою DuraSoft®.
- Зроблено в США.

нет отзывов

от 13400 грн

Набір MARSHALLTOWN Finisher’s Totes™ Square End пропонує зручне рішення для перевезення гладидилки та пподовжувача в одній зручній сумці. Сумка Tote має відкрите віконце для кронштейнів і зовнішні застібні ремені для зручного утримання 4-футових рівнів, кельм, гладилок і мітл для бетону. Виготовлений з двошарового нейлону, який залишається міцним при постійному контакті з водою, посилена основа та жорсткі бічні панелі роблять цей продукт ще більш надійним. 
В комплект входять:
- Гладилка QLT Magnesium Bull Float w/Rock-It 2.0 з кронштейном Rock-It 2.0 Square End з квадратними кінцями з з магнію довжина 1219.2 мм;
- Ручка подовжувач, алюмінієва Round Section Handles 1   3⁄8 in (1828.8 мм, Ø - 35мм) – 4 шт;
- сумка з двошарового нейлону.