Гладилка Magnesium Bull Float заокруглена з кронштейном

1
Цена: 8890 грн.

Гладилка QLT Magnesium Bull Float w/Rock-It 2.0 з кронштейном Rock-It 2.0 заокругленої форми (арт.13866), легка та довговічна завдяки екструдованому магнієвому сплаву. 
- Екструдований матеріал леза з магнієвого сплаву.
- Доступні варіанти з прямокутним або заокругленим лезом різних розмірів.
- Зроблено в США. 13866

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 0 680 грн

Ручна гладилка для фінішної обробки QLT (арт.11101) має литий алюмінієвий монтаж, надійно приклепаний до загартованого полірованого сталевого леза. Кріплення має квадратний хвостовик, який запобігає повороту ручки. 
- Кріплення з литого алюмінію.
- Загартоване, поліроване сталеве лезо.
- Розміри леза: 12" x 4" (305мм х 102мм).
- Квадратний хвостовик запобігає повороту ручки.
- Ручка Soft Grip.

нет отзывов

от 520 грн

Ручний інструмент для обрізки кромки з вигнутими кінцями MARSHALLTOWN (арт14146-n) Edger-Curved Ends-3/8R, 1/2L DuraSoft Handle (довжина 152мм, ширина 76мм, радіус 10мм, губа 13мм)  допомагає робити заокруглені краї на бетонних плитах і має ручку DuraSoft®, яка забезпечує додатковий комфорт. Створення кромок допомагає запобігти утворенню тріщин. Із обома кінцями вигнутого кромочного пристрою ви можете легко рухатися в будь-якому напрямку. Лезо виготовлене з високовуглецевої сталі. 
- Лезо з високовуглецевої сталі
- Поставляється з ручкою DuraSoft®.
- Зроблено в США.

нет отзывов

от 450 грн

QLT Ручний інструмент для обрізки кромки з вигнутими кінцями. (арт.10929)
Надайте бетонній плиті завершений вигляд і запобігайте відколам за допомогою ручного обрізного станка QLT Curved End Steel Hand Ever. Обрізний станок поставляється з лезом з вуглецевої сталі. Обидва кінці вигнуті вгору, щоб ви могли переміщати обрізний станок в будь-якому напрямку, зменшуючи ймовірність перетягування переднього кінця. Ручний обрізник поставляється зі зручною пластиковою ручкою.
- Матеріал леза з вуглецевої сталі.
- Рукоятка з пластиковою ручкою.
- Розміри: довжина 6" (152мм), ширина 3" (76мм), радіус  3⁄8" (10мм), розмір губи  1⁄2" (13мм).

нет отзывов

от 20990 грн

Набір MARSHALLTOWN Finisher’s Totes™ Square End (арт.17301) пропонує зручне рішення для перевезення гладидилки та подовжувачів в одній зручній сумці. Сумка Tote має відкрите віконце для кронштейнів і зовнішні застібні ремені для зручного утримання 4-футових рівнів, кельм, гладилок і мітел для бетону. Виготовлений з двошарового нейлону, який залишається міцним при постійному контакті з водою, посилена основа та жорсткі бічні панелі роблять цей продукт ще більш надійним. 
В комплект входять:
- Гладилка QLT Magnesium Bull Float w/Rock-It 2.0 з кронштейном Rock-It 2.0 Square End з квадратними краями з магнію, довжина 1219.2 мм;
- Ручка подовжувач, алюмінієва Round Section Handles 1   3⁄8 in (1828.8 мм, Ø - 35мм) – 4 шт;
- Cумка з двошарового нейлону.