Фiнiшна гладилка Multi-Mount Fresno-All Angle Adjustable Bracket

Скидка 10.00%

1
Цена: 2540 2286 грн.

Гладилка фінішна з кріпленням MARSHALLTOWN Multi-Mount Fresno-All Angle Adjustable Bracket (довжина 914,4мм) арт.13542 -  виготовлена з високовуглецевої сталі та має спеціально розроблене кріплення, яке працює з великою різноманітністю кронштейнів. Лезо має унікальний монтажний блок, який дозволяє встановити поворотний кронштейн або кронштейн Bull Float, відповідно до ваших потреб. Цей інструмент доступний з круглим або плоским торцем, залежно від ваших уподобань. Вона також доступна в нашій альтернативній лінійці QLT. Усі кельми Fresno марки MARSHALLTOWN виробляються в США..
- Монтажний блок підходить для великої кількості кронштейнів для універсальності.
- Матеріал леза з нержавіючої сталі довжиною 36" (914.4мм).
- Виберіть бажану форму леза, довжину леза та стиль кронштейна.
- Доступні в нашій альтернативній лінійці QLT.

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 2540 680 грн

Ручна гладилка для фінішної обробки QLT (арт.11101) має литий алюмінієвий монтаж, надійно приклепаний до загартованого полірованого сталевого леза. Кріплення має квадратний хвостовик, який запобігає повороту ручки. 
- Кріплення з литого алюмінію.
- Загартоване, поліроване сталеве лезо.
- Розміри леза: 12" x 4" (305мм х 102мм).
- Квадратний хвостовик запобігає повороту ручки.
- Ручка Soft Grip.

нет отзывов

от 520 грн

Ручний інструмент для обрізки кромки з вигнутими кінцями MARSHALLTOWN (арт14146-n) Edger-Curved Ends-3/8R, 1/2L DuraSoft Handle (довжина 152мм, ширина 76мм, радіус 10мм, губа 13мм)  допомагає робити заокруглені краї на бетонних плитах і має ручку DuraSoft®, яка забезпечує додатковий комфорт. Створення кромок допомагає запобігти утворенню тріщин. Із обома кінцями вигнутого кромочного пристрою ви можете легко рухатися в будь-якому напрямку. Лезо виготовлене з високовуглецевої сталі. 
- Лезо з високовуглецевої сталі
- Поставляється з ручкою DuraSoft®.
- Зроблено в США.

нет отзывов

от 8890 грн

Гладилка QLT Magnesium Bull Float w/Rock-It 2.0 з кронштейном Rock-It 2.0 заокругленої форми (арт.13866), легка та довговічна завдяки екструдованому магнієвому сплаву. 
- Екструдований матеріал леза з магнієвого сплаву.
- Доступні варіанти з прямокутним або заокругленим лезом різних розмірів.
- Зроблено в США. 13866

нет отзывов

от 1470 грн

Магнієва ручна гладилка MARSHALLTOWN Magnesium Float-DuraSoft Hand (арт.14610) - довжина 406мм, ідеально підходить для підготовки бетонної поверхні до затирання. Скошені кінці забезпечують кращий баланс і розподіл ваги, допомагаючи досягти гладкої поверхні. Міцний, легкий магнієвий матеріал леза добре працює з бетоном та сприяє виходу надлишків повітря з розчину.
- Скошені краї забезпечують кращий баланс і розподіл ваги.
- Конструкція з литого магнію забезпечує більший зазор між кулаками.
- Довжина леза 16" (406мм).
- Матеріали ручки DuraSoft®.