Фарба Durango Exterior Acrylic Latex Flat

3,6L
Цена: 2350 грн.

  Durango Exterior Acrylic Latex забезпечує довговічність за невисоку ціну для житлових та комерційних проектів. Його просте нанесення та легкість підфарбування, а також чудова стійкість до вицвітання дозволяє легко та ефективно застосовувати у будь-яких проектах, забезпечуючи чудову якість та довговічність.

ЗАСТОСУВАННЯ
Створений для використання на новій або раніше фарбованій деревині, ДВП, вінілових поверхнях, цементних плитах, алюмінію, оцинкованому металі та кладці. Ідеально підходить для облицювання сайдингів, софітів, а також фундаментів.

ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

 

Зв'язуюче Акрил
Очистка Вода
Ступінь блиску  0-5 @ 85° 
Сухий залишок по вазі 50%
Сухий залишок по об'єму 34%
Рекомендована товщина плівки сухого залишку        1.5–2.0 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки 4.5–6 mils
Теоретичне перекриття  1 mil  51 м2/gallon
Практичне перекриття 26-34 м2/gallon 
Час висихання >50° F (10° C) і 50% R.H., 2 шар 1/2–2 години, через 2-4 години 
Час висихання 35°-49° F (2-9° C) і 50% R.H., 2 шар 2–4 години, через 24 години

 

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Оцинкований метал
1 ct. акрилова грунтівка VersAcryl 300 DTM Primer
2 cts. фарба Durango Flat
Дерево
1 ct. будь-яка грунтівка AU-Series Alkyd Primer
або
1 ct. будь-яка грунтівка BU-Series Acrylic Prime
2 cts. фарба Durango Flat
Чорний метал
1 ct. будь-яка грунтівка AZ-Series CoteAll Multi-Purpose Primer
2 cts. фарба Durango Flat
Камінь
Гладкий:
1 ct. будь-яка грунтівка BU-Series Acrylic Prime
2 cts. фарба Durango Flat
Пористий:
1 ct. будь-яка грунтівка BF-Series Exterior Block Filler
2 cts. фарба Durango Flat
Бетон
1 ct. будь-яка грунтівка BU-Series Acrylic Prime
2 cts. фарба Durango Flat
Цементна поверхня
Попередньо загрунтована:
2 cts. фарби Durango Flat
Негрунтована:
1 ct. будь-яка грунтівка BU-Series Acrylic Prime
2 cts. фарба Durango Flat
Вінілова поверхня
2 cts. фарба Durango Flat

Цей лист даних містить загальні рекомендації та не призначений для обмеження використання цього продукту. Для підтвердження результатів рекомендується використовувати тестові майданчики. Для отримання докладніших рекомендацій зверніться до місцевого торгового представника Diamond Vogel.
Витрата матеріалу розрахована на основі сухого залишку продукту і не враховує втрати під час нанесення. Фактичні норми нанесення можуть змінюватись в залежності від досвіду роботи при нанесенні, пористості поверхні та текстури.

Час висихання може змінюватись в залежності від температури, вологості та ступеня руху повітря.

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Всі поверхні повинні бути обробленими, чистими, сухими та очищеними від бруду, пилу, висолів, воску, олії, жиру, крейди та будь-яких інших забруднень, які можуть завадити адгезії нового покриття.
Перед нанесенням цього продукту очищені поверхні повинні бути належним чином підготовлені та заґрунтовані.
Бетонне покриття – Заливний бетон, бетонний блок
Перед нанесенням покриття новий бетон та будівельний розчин повинні затвердіти не менше 30 днів при 72°F (22°C). Після цього поверхню слід вирівняти. Стики зачистити шпателем та видалити всі розчинні солі.
Дерев'яне поверхні – зашліфувати будь-які відкриті дерев'яні поверхні. Закрити отвори від цвяхів і будь-які недоліки шпаклівкою для дерева. Видалити шліфувальний пил.

Гіпсові поверхні  перед нанесенням покриття нова штукатурка повинна просохнути протягом як мінімум 30 днів при 72°F (22°C). Зашліфувати, очистити, заповнити тріщини шпаклівкою, дати висохнути. Видалити шліфувальний пил.
Гіпсокартонні поверхні – заповнити всі отвори та нерівності шпаклівкою і дати висохнути. Зашліфувати стики та видалити пил. Новий гіпсокартон слід загрунтувати відповідною грунтовкою PVA або використовувати грунт, що сам вбирається.
Нові оцинковані/алюмінієві металеві поверхні – протерти поверхню розчинником, щоб видалити забруднення, потім відшліфувати поверхню.
Старі оцинковані/алюмінієві поверхні – вимити вручну з миючим засобом та ретельно змити. Поверхня має бути матовою і злегка шорсткою.
Поверхні із чорних металів – видалити іржу та окалини за допомогою ручних або механічних шліфувальних інструментів (див. SSPC-SP-2 або SSPC-SP-3).
Раніше пофарбовані поверхні – рекомендується очистити та видалити забруднення. За наявності олії або мастила необхідно використовувати розчинник/знежирювач. Після цього вимити поверхні та просушити.
• Видалити всі покриття та корозію, що відшаровуються, шліфуванням або іншим методом. Тьмяні глянсові, гладкі та/або непористі поверхні обробити наждачним папером.
• Нанести відповідну ґрунтовку на очищені ділянки.
Цвіль – видалити, використовуючи спеціальні засоби, дотримуючись інструкції щодо застосування виробника. Очистити поверхню і дати ретельно висохнути.
ЗАСТОСУВАННЯ
Перед нанесенням продукт перемішати. Також перемішувати тоновані ємності для забезпечення однорідності кольору.
Перед запуском обладнання необхідно очистити. Промити безповітряні трубопроводи чистою водою.
Наносити синтетичним (у пріоритеті) пензлем, валиком або розпилювачем. Рекомендуються наступні розміри безповітряного наконечника від .015 до .017.
Наносити продукт рівними шарами та зберігати вологий край. Дати продукту висохнути між шарами.
Не розбавляти.

Взаємодія з навколишнім середовищем

Захищайте продукт від замерзання до та під час нанесення. Мінімальна температура поверхні і повітря, необхідна для нанесення, становить 35°F (2°C) і не менше 5°F (3°C) вище за точку роси. На затвердіння впливає температура, вологість та рух повітря. Мінімальна повинна підтримуватися не менше 24 (двадцяти чотирьох) годин, щоб домогтися правильного формування плівки.
ОЧИЩЕННЯ

Негайно видалити пролиту речовину теплою водою з милом. Відразу після використання промийте руки та інструменти теплою водою з милом. Після очищення промийте розпилювальне обладнання розчинником, щоб запобігти іржавінню обладнання.
Покриття повинне повністю затвердіти перед тим, як його мити. Час повного висихання та затвердіння залежить від температури та вологості та становить від 14 до 28 днів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Тільки для зовнішнього використання
Не призначений для використання у підлогових покриттях
Не застосовувати при температурі нижче 35°F (2°C).
Берегти від замерзання
Використовувати під час відповідної вентиляції

ЗБЕРІГАЙТЕ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 0 2700 грн

  Palisade™ Ultra Premium Exterior Acrylic Latex Matte створює міцне, довговічне покриття, що забезпечує захисний бар'єр від будь-яких погодних умов. Palisade має вдосконалену формулу, яка забезпечує виняткову текучість та вирівнювання при нанесенні пензлем, валиком або розпиленням. Забезпечує підвищену стійкість до вицвітання. Palisade дозволяє нанесення за низьких температур від 2 ° C (35 ° F).

ЗАСТОСУВАННЯ
Розроблено для використання у житлових та комерційних приміщеннях. Можна використовувати на новому або раніше фарбованому дереві, ДВП, вініловому покритті, цементних плитах, алюмінію, оцинкованому металі та кладці. Ідеально підходить для облицювання сайдингів, софітів, а також фундаментів.

Зв'язуюче Акрил
Очистка Вода
Ступінь блиску  9-13 @ 85° 
Сухий залишок по вазі 55%
Сухий залишок по об'єму 40%
Рекомендована товщина плівки сухого залишку         1.5–2.0 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки  3.75–5 mils
Теоретичне перекриття  1 mil   60 м2/gallon
Практичне перекриття 30-40 м2/gallon 
Час висихання >50° F (10° C) і 50% R.H., 2 шар 1/2–2 години, через 2-4 години 
Час висихання 35°-49° F (2-9° C) і 50% R.H., 2 шар 2–4 години, через 24 години