Фарба AVALON Ultra Premium Interior Latex Flat

0.946L
Цена: 700 грн.
3.63L
Цена: 2560 грн.

 Avalon Ultra Premium Latex Enamel – найкраща інтер'єрна, глибокоматова фарба з неймовірною покривною здатністю і максимально легким нанесенням. Революційна Ultra White база від Avalon, в якій на 25% більше покривних пігментів, ніж у традиційній Pure White базі, забезпечить більш природний і чистий білий колір. Avalon унікальна серед інтер'єрних фарб, відрізняється підвищеною стійкістю до розтікання, а також має опір розбризкуванню при нанесенні, забезпечуючи красиву, гладку поверхню. Нанесення пензлем виконується без будь-яких зусиль – швидко та легко. Фарба Avalon здатна протистояти плямам, а також має вражаючу стійкість до подряпин та полірування, зберігаючи чудовий зовнішній вигляд на довгі роки. Виробники створили Avalon, щоб перевершити всі очікування щодо гарної фарби.

ЗАСТОСУВАННЯ

Фарба призначена для використання в інтер'єрі – стіни, стеля, оздоблення житлових та комерційних приміщень. Використовується як фінішне покриття для внутрішніх поверхонь із гіпсокартону, дерева, штукатурки та цегляної кладки.

ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Зв'язуюче Акрил / Латекс
Очистка Вода
Ступінь блиску  0–5 @ 85°
Сухий залишок по вазі 52%
Сухий залишок по об'єму 37%
Рекомендована товщина плівки сухого залишку         1.5-2.0 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки  4-5.5 mils
Теоретичне перекриття  1 mil  55м2/gallon
Практичне перекриття 22-36 м2/gallon 
Час висихання 70° F (21° C) і 50% R.H., 2 шар 1 -2 години;  через 4-6 годин

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Гіпсокартон
1 ct      Будь-який Diamond Vogel Interior Latex Primer
2 cts    Avalon Ultra Premium Flat
Штукатурка
1 ct      OmniPrep Universal Interior Primer
або
1 ct      Alkyd Enamel Undercoat
2 cts    Avalon Ultra Premium Flat
Чорні метали
1 ct      Будь-який CoteAll Multi-Purpose Primer
або
1 ct      VersAcryl 300 Acrylic DTM Primer
2 cts    Avalon Ultra Premium Flat
Оцинковані метали
1 ct      VersAcryl 300 Acrylic DTM Primer
2 cts    Avalon Ultra Premium Flat
Aлюміній
1 ct     VersAcryl 300 Acrylic DTM Primer
2 cts    Avalon Ultra Premium Flat
Дерево
1 ct     Mill Max Latex Enamel Undercoat
або
1 ct     Alkyd Enamel Undercoat
2 cts   Avalon Ultra Premium Flat
Гладка поверхня
1 ct     OmniPrep Universal Interior Primer
2 cts    Avalon Ultra Premium Flat

Пориста поверхня
1 ct     Будь-який Diamond Vogel Interior Block Filler
2 cts    Avalon Ultra Premium Flat

Цей лист даних містить загальні рекомендації та не призначений для обмеження використання цього продукту. Для підтвердження результатів рекомендується використовувати тестові майданчики. Щоб отримати докладніші рекомендації, зверніться до місцевого торгового представника Diamond Vogel.
Витрата матеріалу розрахована на основі сухого залишку продукту і не враховує втрати під час нанесення. Фактичні норми нанесення можуть змінюватись в залежності від досвіду роботи при нанесенні, пористості поверхні та текстури.
Час висихання може змінюватись в залежності від температури, вологості та ступеня руху повітря
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Всі поверхні повинні бути обробленими, чистими, сухими та очищеними від бруду, пилу, висолів, воску, олії, жиру, крейди та будь-яких інших забруднень, які можуть завадити адгезії нового покриття.
Перед нанесенням цього продукту очищені поверхні повинні бути належним чином підготовлені та заґрунтовані.
Бетонне покриття – Заливний бетон, бетонний блок
Перед нанесенням покриття новий бетон та будівельний розчин повинні затвердіти не менше 30 днів при 72°F (22°C). Після цього поверхню слід вирівняти. Стики зачистити шпателем та видалити всі розчинні солі.
Дерев'яне поверхні – зашліфувати будь-які відкриті дерев'яні поверхні. Закрити отвори від цвяхів і будь-які недоліки шпаклівкою для дерева. Видалити шліфувальний пил.

Гіпсові поверхні  перед нанесенням покриття нова штукатурка повинна просохнути протягом як мінімум 30 днів при 72°F (22°C). Зашліфувати, очистити, заповнити тріщини шпаклівкою, дати висохнути. Видалити шліфувальний пил.
Гіпсокартонні поверхні – заповнити всі отвори та нерівності шпаклівкою і дати висохнути. Зашліфувати стики та видалити пил. Новий гіпсокартон слід загрунтувати відповідною грунтовкою PVA або використовувати грунт, що сам вбирається.
Нові оцинковані/алюмінієві металеві поверхні – протерти поверхню розчинником, щоб видалити забруднення, потім відшліфувати поверхню.
Старі оцинковані/алюмінієві поверхні – вимити вручну з миючим засобом та ретельно змити. Поверхня має бути матовою і злегка шорсткою.
Поверхні із чорних металів – видалити іржу та окалини за допомогою ручних або механічних шліфувальних інструментів (див. SSPC-SP-2 або SSPC-SP-3).
Раніше пофарбовані поверхні – рекомендується очистити та видалити забруднення. За наявності олії або мастила необхідно використовувати розчинник/знежирювач. Після цього вимити поверхні та просушити.
• Видалити всі покриття та корозію, що відшаровуються, шліфуванням або іншим методом. Тьмяні глянсові, гладкі та/або непористі поверхні обробити наждачним папером.
• Нанести відповідну ґрунтовку на очищені ділянки.
Цвіль – видалити, використовуючи спеціальні засоби, дотримуючись інструкції щодо застосування виробника. Очистити поверхню і дати ретельно висохнути.
ЗАСТОСУВАННЯ
Перед нанесенням продукт перемішати. Також перемішувати тоновані ємності для забезпечення однорідності кольору.
Перед запуском обладнання необхідно очистити. Промити безповітряні трубопроводи чистою водою.
Наносити синтетичним (у пріоритеті) пензлем, валиком або розпилювачем. Рекомендуються наступні розміри безповітряного наконечника від .015 до .017.
Наносити продукт рівними шарами та зберігати вологий край. Дати продукту висохнути між шарами.
Не розбавляти.
Взаємодія з навколишнім середовищем
Захищати продукт від замерзання до та під час нанесення. Мінімальна температура поверхні і повітря, необхідна для нанесення, становить 50°F (10°C) і як мінімум на 5°F (3°C) вище за температуру танення. На висихання впливають температура, вологість та рух повітря. Мінімум повинен зберігатися не менше восьми (8) годин для досягнення належного покриття - плівки. Нанесення при підвищених температурах, вітрі та/або низькій вологості може вимагати спеціальних процедур нанесення для досягнення належного утворення покриття - плівки.
ОЧИЩЕННЯ
Негайно видалити пролиту речовину теплою водою з милом. Відразу після використання промийте руки та інструменти теплою водою з милом. Після очищення промийте розпилювальне обладнання розчинником, щоб запобігти іржавінню обладнання.
Покриття повинне повністю затвердіти перед тим, як його мити. Час повного висихання та затвердіння залежить від температури та вологості та становить від 14 до 28 днів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Тільки для внутрішнього використання
Не призначений для використання у підлогових покриттях
Не застосовувати при температурі нижче 50°F (10°C). Берегти від замерзання
Використовувати під час відповідної вентиляції

ЗБЕРІГАЙТЕ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 0 580 грн

PermAcryl Interior Latex Flat Enamel – це високоякісна латексна емаль. Розроблена для забезпечення легкого миття та довговічності. Емаль має оксамитове оздоблення, стійка до бризок та з високою укривною здатністю.
ЗАСТОСУВАННЯ
Розроблена для внутрішнього застосування на стінах, стелях і дверях у житлових та комерційних приміщеннях. Призначена як фінішне покриття для гіпсокартону, дерева, штукатурки та цегляної кладки.

Зв'язуюче Акрил / Латекс
Очистка Вода
Ступінь блиску 5-15 @ 85° 
Сухий залишок по вазі 50.5%
Сухий залишок по об'єму 35%
Рекомендована товщина  плівки сухого залишку       1.5-2.0 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки  3.5-5 mils
Теоретична укривна здатність 1 mil  52 м2/gallon
Практична укривна здатність 26-35 м2/gallon 
Час висихання 70° F (21° C) і 50% R.H., 2 шар 1 -2 год;  через 4-6 годин

 

нет отзывов

от 420 грн

   Фарба для стелі Elevate Interior Latex Ultra Flat Ceiling Paint розроблена з особливою ретельністю для створення чудових стель. Elevate приховує дрібні дефекти за рахунок ультраматового покриття та забезпечує надзвичайно привабливу, рівну поверхню. Elevate знижує витрати на робочу силу та скорочує кількість розчарувань за рахунок приголомшливих якостей оздоблення та підвищеної стійкості до потьоків. З Elevate вам сподобається фарбувати стелі

ЗАСТОСУВАННЯ
Призначена для використання на нових та раніше пофарбованих стелях у житлових та комерційних приміщеннях. Використовується як фінішне покриття для внутрішніх поверхонь із гіпсокартону, дерева та цегляної кладки.

Зв'язуюче Вініл / Акрил 
Очистка Вода
Ступінь блиску 0-5 @ 85° 
Сухий залишок по вазі 59%
Сухий залишок по об'єму 40%
Рекомендована товщина  плівки сухого залишку        3–4 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки  7,5-10,0 mils
Теоретична укривна здатність  1 mil  59 м2/gallon
Практична укривна здатність 15-20 м2/gallon 
Час висихання 70° F (21° C) і 50% R.H., 2 шар 1-2  години;  через 4 години
нет отзывов

от 1600 грн

Внутрішня латексна емаль Zero Plus ідеально підходит для комерційних проектів, де потрібно мінімізувати вплив на якість повітря в приміщенні. Zero Plus - це формула з нульовим вмістом летких органічних з'єднань, що забезпечує виключну довговічність, легкість нанесення та ремонту. Zero Plus - це ідеальне рішення для вимогливої комерційної роботи.

ЗАСТОСУВАННЯ
Призначений для використання на нових та раніше пофарбованих стінах, стелях, оздобленнях та дверях всередині житлових та комерційних приміщеннь. Призначений як фінішне покриття для внутрішніх поверхонь із гіпсокартону, дерева, штукатурки та цегляної кладки. Ідеально підходить для використання в лікарнях, будинках для людей похилого віку, школах, квартирах та інших місцях, де важливо мінімізувати вплив на якість повітря в приміщенні. Не підходить для фарбування, поки кімната зайнята.

Зв'язуюче Вініл / Акрил
Очистка Вода
Ступінь блиску 25-30 @ 85° 
Сухий залишок по вазі 49%
Сухий залишок по об'єму 34%
Рекомендована товщина  плівки сухого залишку       1.5-2.0 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки  4.4-5.9 mils
Теоретична укривна здатність 1 mil  52 м2/gallon
Практична укривна здатність 25-33 м2/gallon 
Час висихання 70° F (21° C) і 50% R.H., 2 шар 1 -2 год;  через 6 годин
нет отзывов

от 1500 грн

   Внутрішня латексна емаль Zero Plus ідеально підходит для комерційних проектів, де потрібно мінімізувати вплив на якість повітря в приміщенні. Zero Plus - це формула з нульовим вмістом летких органічних з'єднань, що забезпечує виключну довговічність, легкість нанесення та ремонту. Zero Plus - це ідеальне рішення для вимогливої комерційної роботи.

ЗАСТОСУВАННЯ
Призначений для використання на нових та раніше пофарбованих стінах, стелях, оздобленнях та дверях всередині житлових та комерційних приміщеннь. Призначений як фінішне покриття для внутрішніх поверхонь із гіпсокартону, дерева, штукатурки та цегляної кладки. Ідеально підходить для використання в лікарнях, будинках для людей похилого віку, школах, квартирах та інших місцях, де важливо мінімізувати вплив на якість повітря в приміщенні. Не підходить для фарбування, поки кімната зайнята.

Зв'язуюче Вініл / Акрил
Очистка Вода
Ступінь блиску <5 @ 85° 
Сухий залишок по вазі 53%
Сухий залишок по об'єму 34%
Рекомендована товщина  плівки сухого залишку       1.5-2.0 mils 
Рекомендована товщина мокрої плівки  4.4-5.9 mils
Теоретична укривна здатність 1 mil  52 м2/gallon
Практична укривна здатність 25-33 м2/gallon 
Час висихання 70° F (21° C) і 50% R.H., 2 шар 1 -2 год;  через 6 годин