TITEBOND 821-STEP ADHESIVE, MOISTURE & SOUND CONTROL

13,23L
Цена: 10500 грн.

Titebond 821 Преміальний уретановий клей для дерев’яної підлоги — це високоефективна формула, ідеальна для приклеювання технічних, твердих дощок, пробкових підкладок і бамбукових підлог до звичайних підкладок і основ підлоги. Його властивості, що не стікають, яких немає в інших уретанових клеях, дозволяють затертим ребрам закривати звичайні щілини між дерев’яною підлогою та основою підлоги, практично усуваючи порожнисті та тріскаючі плями. Він також забезпечує чудове зчеплення з поверхнею та забезпечує чудове зчеплення, яке залишатиметься гнучким протягом усього терміну служби підлоги. Titebond 821 Premium — це вологостійкий клей, який дозволяє монтажнику волого укладати дерев’яну підлогу без традиційних ризиків клеїв на основі розчинників і води. Крім того, він стійкий до цвілі та цвілі

Особливості та переваги

Необмежений захист від вологи

Відмінне захоплення та міцність

Нанесення одного шару

Стійкість до вологи, цвілі та цвілі

Добре працює на бамбуковій підлозі

Формула без осадження

Не піддається впливу мінусових температур

Тривалий відкритий час

Не містить води

Відповідає VOC всім федеральним і державним нормам, а також SCAQMD

Легке очищення

Не викликає зміни розмірів дерев'яної підлоги

Чудова міцність зчеплення

Стійкість до цвілі 

Немає необхідності в часі спалаху

Ідеально підходить для монтажу над,  та під поверхнею

Продукт сертифікований SCS FloorScore®

Правила застосування

Підготовка основи підлоги: Усі основи мають бути чистими, сухими, структурно міцними, належним чином затверділими та вільними від бруду, масла, фарби, старого клею, воску, герметиків, затверджувачів та будь-яких матеріалів, які можуть перешкоджати склеюванню. Загальне очищення зернистістю 20 або папером №3 1/2 видалить більшість сполук. Усі сипучі матеріали необхідно видалити з поверхні пилососом після миття. Підлога має бути плоскою з допуском 3/16 дюйма в радіусі 10 футів. Порожнини, тріскання та скрипи пов’язані з нерівностями основи підлоги. Шліфування бетонної підлоги є кращою перед використанням наповнювачів. Якщо використовуються суміші для наповнення/вирівнювання, вони повинні бути на основі портландцементу та мати міцність на стиск, що дорівнює або перевищує 3000 фунтів на квадратний дюйм після затвердіння. Рівень вологи в бетонній підлозі буде коливатися. Будь-який використовуваний цементний матеріал повинен мати максимально можливий вміст вологи. Зверніться до вказівок щодо застосування цементного матеріалу від виробника. Використання продукту поверх легкого бетону та всіх матеріалів на основі гіпсу вимагає використання Titebond Concrete Primer або еквівалента перед нанесенням клею. Обмеження щодо вмісту вологи : Titebond 821-Step можна використовувати як клей і систему контролю вологості для бетонних плит із підвищеним рівнем вологості. Тестування хлориду кальцію або RH на місці НЕ потрібне. Для забезпечення належного зчеплення та повного контролю вологи важливо, щоб бетон був сухим на дотик і повністю затвердів перед укладанням. Для методу нанесення лише клею для підлоги вологість бетонної основи не може перевищувати 3 фунтів/1000 квадратних футів/24 години за допомогою тесту на хлорид кальцію або перевищувати значення 4,5 за методом Tramex Concrete Moisture Encounter або 75% відносної вологості на випробування зондом на місці.

Монтаж: одноетапний клей, метод контролю вологи та звуку: Використовуючи цей метод, дотримуйтеся всіх попередніх інструкцій щодо підготовки основи підлоги. Обов’язково придбайте правильну кельму. Затерти виріб відповідним шпателем і негайно встановіть дерев’яну підлогу на вологий клей. Щоб зменшити ковзання, закріпіть перші два стартових ряди стартовими блоками, прикріпленими до основи, або клинами до початкової стіни. Дошки, що залишилися, необхідно щільно вкласти в клей. Нерівні дошки слід зважувати протягом кількох годин. 100% клейове покриття без пустот потрібне для отримання гарантії на встановлення «все в одному». Відкритий час залежить від відносної вологості і зазвичай становить близько 90 хвилин. Обов’язково міцно посадіть підлогу на клей. Будь-які низькі або високі плями можуть спричинити утворення пустот у клеї та призвести до втрати гарантії. Монтаж: лише клейовий спосіб : рекомендується, щоб клей витримав протягом 30 хвилин перед укладанням дерев’яної підлоги. Щоб зменшити ковзання, закріпіть перший ряд стрічкою Titebond Wood Flooring Tape.

ПРИМІТКА: Не ходіть по підлозі під час встановлення. Не варто працювати над деревиною. Зазвичай кінцева міцність досягається через 24-48 годин. Зачекайте принаймні 2 дні, перш ніж обробити незавершену підлогу. Titebond 821-Step можна використовувати в поєднанні з системою контролю вологи Titebond 531 Plus для установки без обмежень щодо вологи.

ПРИМІТКА . Рекомендований час витримки для Titebond 821-Step становить 30 хвилин, залежно від вологості підлоги та вологості. Повторне запечатування та повторне відкриття часткового відра: Поскребіть боки відра (це допоможе видалити клей пізніше). Помістіть поліетиленовий мішок для сміття на невикористаний клей, видаляючи повітряні кишені. Замініть кришку на відро та щільно закрийте. Після повторного відкриття відра вийміть пакет для сміття. Матеріал повинен бути готовий до використання.

Приклеювання фанери поверх бетону : 1. Використовуйте 5/8" CD Exposure 1 Фанерні панелі для підлоги, 4' x 8' аркуші; розріжте аркуші на 2' x 8' або 4' x 4' секції 2. Надріжте задню частину панелей наполовину. товщину панелі на сітці 12 x 12 дюймів, щоб зняти напругу фанери 3. Використовуйте кельму з квадратними зубцями 1/4 x 1/4 дюйма, щоб нанести клей на бетон 4. Покладіть секції в шаховому порядку. візерунок на клеї, з відстанню 1/8" між листами та 3/4" мінімального простору для розширення на стінах і всіх вертикальних перешкодах 5. Додайте вагу, якщо це необхідно, щоб переконатися, що клей залишається в контакті з фанерою під час затвердіння 6. Дайте клею вистоятися висушіть протягом ночі, перш ніж продовжити монтаж підлоги Очищення : під час укладання готової підлоги негайно витріть вологий клей з підлоги, інструментів та обладнання мінеральним спиртом. Не допускайте застигання клею на поверхні підлоги, інструментах або обладнанні. Під час роботи з розчинниками дотримуйтесь інструкцій виробника. Затверділий клей буде важко видалити.

Фізичні властивості

Тип : уретан

Розрахований ЛОС : 77 г/л

Колір : коричневий

Вага на галон : 11,76

Сухі речовини : 95%

Температура спалаху : > 200°F (закрита чашка Пенскі-Мартенса)

В'язкість : 100 000 cps

Стабільність при заморожуванні/відтаванні: Заморожування не впливає

Термін зберігання : 1 рік у щільно закритій тарі

Обмеження Titebond 821 Premium можна використовувати для нанесення вище, на та нижче рівня та на всіх основах, перелічених у цьому посібнику зі специфікаціями. Усі додатки чутливі до вологи, тому їх слід перевірити на вологість перед встановленням у кількох місцях у межах зони встановлення. Прийнятні умови бетону для робіт вище, нижче та нижче: Менше 3 фунтів. /1000 кв.футів/24 години за випробуванням хлориду кальцію (ASTM F1869) Показник менше ніж 4,5 на Tramex Concrete Moisture Encounter Відносна вологість (RH) 75% або менше під час тестування за допомогою зонда на місці (ASTM F2170) Прийнятними умовами для дерев’яних основ є показання вологості менше 12% або не більше ніж 4% відмінності від вологості підлоги, що встановлюється при використанні Tramex, Delmhorst або еквівалентного вологоміра деревини. Якщо умови вологості основи підлоги не відповідають наведеним вище рекомендаціям під час укладання підлоги або можуть перевищити їх у будь-який час після укладання, тоді слід використовувати систему контролю вологості Titebond. Не встановлюйте масивну деревину нижче сорту Не використовуйте на бетоні з затверджувачами або герметиками (за винятком рекомендованих продуктів Titebond або Franklin) Уникайте застигання клею на поверхні дерев’яної підлоги Протягом 8 годин після встановлення не допускайте руху людей Не використовувати як вирівнювач Встановлення в сухому кліматі або на сухій основі підлоги затвердіє довше Температура та вологість впливатимуть на час розкриття та час затвердіння клею

УВАГА: не шліфуйте будь-які матеріали, які, ймовірно, містять азбестові волокна. Відомо, що азбест викликає рак. Федеральний закон вимагає, щоб роботи з азбестом здійснювалися ліцензованим і сертифікованим підрядником з небезпечних матеріалів. * Рекомендований час витримки Titebond 821 Premium Wood Flooring Adhesive становить 30 хвилин залежно від рівня вологи та вологості підлоги. З конкретними запитаннями щодо «часу миттєвого вимкнення» слід звертатися до технічної служби Franklin за номером 1.800.347.4583.

Просьба авторизуйтесь, для того что бы оставить свой комментарий, спасибо. Авторизация / Вход

Похожие товары

нет отзывов

от 0 0 грн

Multibond 2000 - це однокомпонентний полівінілацетатний емульсійний клей.
розроблений для широкого діапазону ламінування, а також операцій склеювання країв і лицьових сторін.
Multibond 2000 - це перший однокомпонентний полівінілацетат, стійкий до зберігання, розроблений для
склеювання деревини. Цей клей можна використовувати в радіочастотному, гарячому та холодному пресуванні
додатки для преси.
ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Опис хімічної групи: зшиваючий полівінілацетатний емульсійний клей
Зовнішній вигляд: рідина жовтого кольору
Типова в'язкість (cps): 3000 - 4300 (3/12/83°F)
Вага сухої речовини (%): 46,0 - 49,0%
pH: 2,0 - 3,3
Питома вага: 1,09 Вага фунтів на галон: 9,09
Рекомендована мінімальна температура використання: 60°F/16°C
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
• Чудово підходить для радіочастотного склеювання
• Клейова лінія світлого кольору
• Водостійкий
• Швидке схоплювання
ЕФЕКТИВНІ ВЛАСТИВОСТІ
• Відповідає вимогам ANSI/HPVA HP-1-2004 типу 2
• Відповідає вимогам ANSI/HPVA EF 2009
• Водонепроникність WDMA типу 1 і 2
• Відповідає вимогам CARB при тестуванні на різних дерев'яних конструкціях.
• Відповідає стандартам викидів формальдегіду TSCA, розділ VI, для виробів із композитної деревини
• Європейський стандарт викидів формальдегіду E-1
• Відповідає 175.105 FDA
Як і всі клеї, для досягнення заявленої ефективності необхідна належна практика склеювання.

 

 

нет отзывов

от 0 грн

Doorbond 200 — це швидкосхоплюючий однокомпонентний полівінілацетатний емульсійний клей.
Призначений для гарячого або холодного пресування дверей зрізу та архітектурних дверей. Doorbond 200 створює водостійке та термостійке з’єднання на різних рейкових, шпангоутних та обшивки, в тому числі: дерево, оргаліт, МДФ, ДСП і ламінат високого тиску. Цей продукт
був розроблений для запобігання протікання за нормальних умов експлуатації.

ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Опис хімічної групи: полівінілацетатний емульсійний клей
Зовнішній вигляд: брудно-білого кольору
Типова в'язкість (cps): 5700 - 8500
Вага сухої речовини (%): 49,0 - 53,0
pH: 2,7 - 3,5
Питома вага: 1,10 Вага фунтів на галон: 9,18
Рекомендована мінімальна температура використання: 45°F/7°C

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
• Призначений для вхідних і архітектурних дверей
• Розрахований на 90 хвилин протипожежних дверей
• Однокомпонентні
• Формула із захистом від протікання
• Водо- і термостійкі

ЕФЕКТИВНІ ВЛАСТИВОСТІ
• UBC 7-2 частина 1 (1997), NFPA 252 (1999) і UL 10C (1998), для 90-хвилинного рейтингу. Звіт №3073188 від 01.04.2005 – 90-хвилинне експериментальне вертикальне випробування вогню, проведене на Franklin International
Клей Doorbond 200 у дверях з мінеральної серцевини Georgia Pacific з покриттям HPL.
• Схвалені дверні системи Marshfield. 90-хвилинна конструкція дверей, дерев’яний шпон, HPL з або без
поперечна смугова основа на тесті № 3093107-001 та ІЧ-скануванні.
• WDMA TM-6 типу 1 і типу 2
• Правило 1168 районів управління якістю повітря на південному узбережжі Каліфорнії
• ANSI/HPVA HP-1-2004 Тип 2
• SpecDIRECT вказано як попередньо сертифіковане на Georgia Pacific і Marshfield Cores – протипожежна сертифікація відсутня
тестування, необхідне перед використанням: www.intertek-etlsemko.com
• Відповідає вимогам CARB на різних субстратах. Тестування в ексикаторі ASTM D-5582 доступне
запит.
• Проходить CDPH/EHLB/стандартний метод версії 1.2, 2017 для викидів ЛОС
• Відповідає 175.105 FDA

нет отзывов

от 71000 грн

Multibond SK-8 є першою однокомпонентною зшиваючою полівінілацетатною емульсією, яка відповідає
ANSI/HPVA HP-1-2000 Тип 1 і ASTM D-4317 Тип 1 для вологого використання. Він широко використовується
для ламінування холодним пресом виробниками скейтбордів завдяки його чудовим характеристикам.
Він також може бути гарячим віджимом і використовуватися в програмах, які затверджуються радіочастотою.
Він має низьку мінімальну температуру використання та тривалий час складання.
ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Опис хімічної групи: зшиваючий полівінілацетатний емульсійний клей
Зовнішній вигляд: рідина бежевого кольору
Типова в'язкість (cps): 2000 - 4500 (3/12/75°F)
Вага сухої речовини (%): 47,5 – 52,5%
pH: 2,4 - 3,5
Питома вага: 1,10 Вага фунтів на галон: 9,26
Рекомендована мінімальна температура використання: 45°F/7°C
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
• Найвища водостійкість серед однокомпонентних ПВА
• Низька мінімальна температура використання
• Помірно повільне схоплювання
• Класифікується як клей ULEF
• Використовується деякими провідними брендами скейтбордів у галузі
ЕФЕКТИВНІ ВЛАСТИВОСТІ
• Перевищує вимоги до ANSI/HPVA HP-1-2000 типу 1
• Перевищує вимоги ASTM D-4317 типу 1 для вологого використання
• Відповідає стандартам викидів формальдегіду TSCA, розділ VI, для виробів із композитної деревини
• Протестовано відповідно до еталонного методу EN 16516 і відповідає німецькій емісії формальдегіду
вимоги до деревних матеріалів
• Відповідає 175.105 FDA
Як і всі клеї, для досягнення заявленої ефективності необхідна належна практика склеювання.


 

нет отзывов

от 0 грн

Multibond 3215 - це однокомпонентний полівінілацетатний емульсійний клей.
розроблений для широкого діапазону ламінування, а також операцій склеювання країв і лицьових сторін.
Він спеціально розроблений з добавкою, яка полегшує очищення під час затискання
і пресове обладнання, ніж традиційні ПВС. Він дуже водостійкий і пропонує
додатковий захист від протікання на вінірах.
ФІЗИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Опис хімічної групи: зшиваючий полівінілацетатний емульсійний клей
Зовнішній вигляд: рідина бежевого кольору
Типова в'язкість (cps): 3500 - 5500 (3/12/83°F)
Вага сухої речовини (%): 48,5 - 51,0%
pH: 2,5 - 3,5
Питома вага: 1,11 Вага фунтів на галон: 9,26
Рекомендована мінімальна температура використання: 60°F/16°C
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ
• Чудово підходить для гарячого ламінування
• Добре працює при пресуванні країв і торців, радіочастотному та холодному пресуванні
• Стійкість до протікання
• Водостійкий
• Легке очищення
• Без додавання формальдегіду
• Відповідає 175.105 FDA
ЕФЕКТИВНІ ВЛАСТИВОСТІ
• Відповідає вимогам ANSI/HPVA EF 2009
• Відповідає вимогам ANSI/HPVA HP-1-2004 типу 2
• Водонепроникність WDMA типу 1 і 2
• Відповідає вимогам CARB при тестуванні на різних дерев'яних конструкціях
• Європейський стандарт викидів формальдегіду E-1
• Відповідає 175.105 FDA
Як і всі клеї, для досягнення заявленої ефективності необхідна належна практика склеювання.